Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Matyáš Potocký
KH Zbrojovka Vsetín
2
Matěj Oškera
HC Zlín B
2
Robert Mladenov
HC Zlín B
2
Matěj Martínek
TJ Fatra Slavia Napajedla
2
Dominik Macháč
KH Zbrojovka Vsetín
2
Roman Květák
TJ Rožnov p.R.
2
Václav Konečný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Tomáš Kapitánik
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Štěpán Janošek
HC Zubří B
2
Miroslav Chadim
HK Bystřice pod Hostýnem
2
Vladimír Dočekal
TJ Holešov
2
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
2
Jiří Anděl
KH Zbrojovka Vsetín
2
Štěpán Žůrek
KH Zbrojovka Vsetín
1
Matěj Zuzaník
HC Zlín B
1
Lukáš Zuzaník
HC Zlín B
1
Ondřej Vlášek
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
David Švehlák
HC Zlín A
1
Filip Šlíma
TJ Fatra Slavia Napajedla
1
Tomáš Skýpala
HC Zubří A
1
David Skalka
TJ Rožnov p.R.
1
Tomáš Rybiář
HC Zubří A
1
Marek Pšenica
HC Zubří B
1
Lukáš Pešek
TJ Fatra Slavia Napajedla
1
Tomáš Pelucha
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
Matyáš Navrátil
HC Zlín A
1
Robert Mladenov
HC Zlín A
1
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří B
1
Tomáš Kundrát
HC Zlín B
1
Ondřej Krupa
HC Zubří A
1
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
Miroslav Koleček
HC Zubří B
1
Jakub Kalčík
HC Zlín B
1
Matěj Jiráska
KH Zbrojovka Vsetín
1
Michal Jarošek
KH Zbrojovka Vsetín
1
Mojmír Heryán
HK Bystřice pod Hostýnem
1
Jakub Hanskut
HC Zubří A
1
Josef Goldmann
TJ Sokol Luhačovice
1
Tomáš Dvořák
HC Zubří B
1
Zpět
Další
Předchozí kola
ZL starší žáci ZC - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří A - Vsetín
37 : 32
video
online
Holešov - Zlín
24 : 36
video
online
U. Hradiště - Zubří B
30 : 20
video
online
Napajedla - Bystřice p.H.
32 : 15
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
30 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
20
18
1
1
636 : 404
37
2
Zlín
20
17
0
3
617 : 356
34
3
U. Hradiště
20
16
0
4
576 : 415
32
4
Napajedla
20
12
0
8
427 : 402
24
5
Rožnov p.R.
20
11
0
9
491 : 434
22
6
Luhačovice
20
10
1
9
507 : 497
21
7
Vsetín
20
8
1
11
503 : 542
17
8
Zubří B
20
7
1
12
474 : 468
15
9
Zlín
20
5
0
15
476 : 558
10
10
Holešov
20
3
0
17
304 : 620
6
11
Bystřice p.H.
20
1
0
19
288 : 603
2
Tabulka střelců
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
218
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice
184
David Bardoděj
TJ Holešov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Mrázek
HC Zlín B
28
Jonáš Dostálek
TJ Sokol Luhačovice
26
Tomáš Mozola
HK Bystřice pod Hostýnem
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
54
Dominik Melichařík
TJ Rožnov p.R.
30
Martin Horňák
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.