Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tomáš Kyryljuk
Post
Mateřský klub
HC Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
46
Starty
Žákovská liga starších žáků
21.01. [AO100]
U. Hradiště - Zubří A
16 : 25
1 branek
21.01. [AO097]
Zubří A - Žeravice
24 : 20
0 branek
21.01. [AO094]
Zubří A - Šťáhlavy
25 : 14
0 branek
21.01. [AO091]
Pardubice - Zubří A
16 : 24
1 branek
10.12. [AO038]
Zubří A - Třeboň
23 : 22
3 branek
10.12. [AO036]
Dukla B - Zubří A
15 : 24
0 branek
10.12. [AO034]
Karviná A - Zubří A
15 : 16
0 branek
10.12. [AO032]
Zubří A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 19
0 branek
ZL starší žáci
07.05. [ZC124]
Zubří B - Luhačovice
32 : 24
5 branek
06.05. [ZC123]
Rožnov p.R. - Zubří A
25 : 27
0 branek
22.04. [ZC118]
Zubří A - Zubří B
28 : 28
2 branek
09.04. [ZC111]
Zubří B - Holešov
30 : 13
4 branek
01.04. [ZC107]
Zlín - Zubří B
38 : 15
0 branek
26.02. [ZC084]
Zubří B - Bystřice p.H.
27 : 11
1 branek
04.12. [ZC063]
Zubří B - U. Hradiště
26 : 29
0 branek
27.11. [ZC065]
Vsetín - Zubří A
33 : 27
1 branek
20.11. [ZC058]
Luhačovice - Zubří B
25 : 18
2 branek
10.11. [ZC052]
Zubří B - Zubří A
27 : 29
5 branek
06.11. [ZC045]
Holešov - Zubří B
18 : 17
5 branek
30.10. [ZC041]
Zubří B - Zlín
28 : 22
7 branek
23.10. [ZC032]
Vsetín - Zubří B
25 : 19
1 branek
23.10. [ZC035]
Zubří A - Napajedla
25 : 20
1 branek
16.10. [ZC030]
Zubří B - Rožnov p.R.
12 : 19
0 branek
25.09. [ZC008]
Zubří B - Zlín
13 : 20
5 branek
18.09. [ZC005]
Napajedla - Zubří B
17 : 27
2 branek
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.