Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Karolína Housková
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
86
Starty
Žákovská liga starších žaček
09.04. [AP210]
Zlín A - Strakonice
28 : 18
1 branek
09.04. [AP207]
Strakonice - Kobylisy II A
22 : 27
0 branek
09.04. [AP204]
Strakonice - DHC Plzeň A
17 : 23
1 branek
09.04. [AP201]
DHK Pardubice A - Strakonice
18 : 18
4 branek
11.03. [AP170]
Ostrava-Zábřeh - Strakonice
24 : 29
2 branek
11.03. [AP167]
Strakonice - Kunovice
17 : 30
1 branek
11.03. [AP164]
Strakonice - Slavia
13 : 29
0 branek
11.03. [AP161]
Otrokovice - Strakonice
24 : 12
2 branek
12.02. [AP149]
Slavoj Žirovnice - Strakonice
26 : 11
2 branek
12.02. [AP146]
Strakonice - Poruba
9 : 23
0 branek
12.02. [AP143]
DHK Most - Strakonice
24 : 9
0 branek
12.02. [AP141]
Strakonice - TJ Turnov
18 : 8
2 branek
14.01. [AP079]
Strakonice - S.Vršovice
9 : 13
1 branek
14.01. [AP077]
Hvězda Cheb - Strakonice
17 : 21
1 branek
14.01. [AP075]
Strakonice - J.Hradec
16 : 18
0 branek
14.01. [AP072]
Házená Mělník - Strakonice
12 : 27
1 branek
03.12. [AP038]
Strakonice - Bohunice
14 : 20
1 branek
03.12. [AP036]
DHK Zora Olomouc - Strakonice
31 : 23
2 branek
03.12. [AP034]
VŠ Plzeň A - Strakonice
14 : 21
3 branek
03.12. [AP032]
Strakonice - Háje A
20 : 14
2 branek
KP starší žákyně
03.06. [HF036]
Strakonice - Písek A
28 : 13
3 branek
03.06. [HF060]
Strakonice - Písek B
18 : 22
1 branek
08.05. [HF045]
Písek B - Strakonice
22 : 25
1 branek
08.05. [HF051]
Písek A - Strakonice
10 : 25
5 branek
29.04. [HF056]
J.Hradec - Strakonice
23 : 17
1 branek
21.04. [HF053]
MIlevsko - Strakonice
4 : 31
11 branek
05.04. [HF041]
Strakonice - J.Hradec
18 : 22
2 branek
25.03. [HF038]
MIlevsko - Strakonice
5 : 37
1 branek
19.11. [HF006]
Strakonice - Písek A
22 : 25
6 branek
19.11. [HF030]
Strakonice - Písek B
25 : 10
4 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.