Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tadeáš Mokrejš
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
41
Počet branek
181
Starty
2.liga mladší dorostenci SM
07.05. [ALB129]
Zlín - SKH Polanka n.O.
30 : 27
1 branek
09.04. [ALB114]
TJ Nový Jičín - Zlín
34 : 41
0 branek
01.04. [ALB103]
Házená Uničov - Zlín
25 : 51
1 branek
Žákovská liga starších žáků
20.05. [AO290]
Zlín - TJ Cement Hranice A
22 : 27
0 branek
20.05. [AO288]
Talent A - Zlín
25 : 22
0 branek
20.05. [AO285]
U. Hradiště - Zlín
19 : 20
2 branek
20.05. [AO283]
Zlín - Dukla B
17 : 23
2 branek
18.03. [AO159]
V. Bystřice A - Zlín
29 : 19
0 branek
18.03. [AO156]
Zlín - TJ STM Olomouc
19 : 19
0 branek
18.03. [AO153]
Jičín - Zlín
22 : 27
4 branek
18.03. [AO151]
Zlín - Zubří A
19 : 22
1 branek
18.02. [AO117]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Zlín
33 : 14
5 branek
18.02. [AO115]
Zlín - Dukla A
27 : 31
5 branek
18.02. [AO112]
Žeravice - Zlín
25 : 17
6 branek
21.01. [AO078]
Zlín - Náchod
17 : 27
1 branek
21.01. [AO076]
Handball Brno - Zlín
29 : 19
5 branek
21.01. [AO074]
Liberec - Zlín
23 : 24
5 branek
21.01. [AO072]
Zlín - Třeboň
17 : 20
3 branek
10.12. [AO050]
Sokol V. Meziříčí - Zlín
21 : 17
2 branek
10.12. [AO047]
Zlín - Házená Mělník
23 : 26
1 branek
10.12. [AO041]
Šťáhlavy - Zlín
20 : 15
3 branek
ZL starší žáci
07.05. [ZC126]
Zlín - Napajedla
23 : 18
7 branek
22.04. [ZC116]
U. Hradiště - Zlín
21 : 27
6 branek
08.04. [ZC113]
Zlín - Luhačovice
33 : 27
9 branek
02.04. [ZC105]
Zubří A - Zlín
25 : 23
6 branek
26.03. [ZC100]
Zlín - Holešov
37 : 9
10 branek
05.03. [ZC087]
Zlín - Vsetín
40 : 19
10 branek
21.02. [ZC083]
Rožnov p.R. - Zlín
16 : 27
2 branek
11.02. [ZC074]
Zlín - Zubří B
32 : 28
8 branek
28.01. [ZC072]
Bystřice p.H. - Zlín
9 : 42
8 branek
Další
Předchozí kola
Finále - 2. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Žeravice
27 : 26
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.