Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Anna Křížová
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
88
Starty
Žákovská liga starších žaček
13.05. [AP259]
Bohunice - J.Hradec
15 : 20
0 branek
13.05. [AP257]
Slavia - Bohunice
19 : 10
0 branek
13.05. [AP255]
Bohunice - Zlín A
12 : 31
0 branek
13.05. [AP252]
Slavoj Žirovnice - Bohunice
19 : 11
0 branek
12.03. [AP189]
Hvězda Cheb - Bohunice
12 : 18
1 branek
12.03. [AP187]
Poruba - Bohunice
21 : 18
2 branek
12.03. [AP185]
DHK Pardubice A - Bohunice
16 : 23
2 branek
12.03. [AP183]
Bohunice - Jiskra H. Brod A
16 : 20
0 branek
14.01. [AP090]
Bohunice - DHC Plzeň A
7 : 20
0 branek
14.01. [AP088]
Písek A - Bohunice
8 : 22
0 branek
14.01. [AP085]
TJ Turnov - Bohunice
6 : 22
2 branek
14.01. [AP083]
Bohunice - Otrokovice
18 : 17
0 branek
03.12. [AP040]
Bohunice - VŠ Plzeň A
18 : 14
1 branek
03.12. [AP038]
Strakonice - Bohunice
14 : 20
1 branek
03.12. [AP035]
Háje A - Bohunice
24 : 10
2 branek
03.12. [AP033]
Bohunice - DHK Zora Olomouc
16 : 28
1 branek
Jihomoravská liga st. žákyní
05.11. [LG016]
Bohunice - Ivančice
21 : 21
1 branek
19.10. [LG028]
Bohunice - Hodonín
21 : 14
1 branek
15.10. [LG013]
Hodonín - Bohunice
15 : 20
2 branek
08.10. [LG010]
Bohunice - SKH Velká n.V.
21 : 18
1 branek
02.10. [LG007]
Újezd u Brna - Bohunice
6 : 34
2 branek
18.09. [LG001]
Ivančice - Bohunice
23 : 24
0 branek
Jihomoravská liga ml. žákyní
01.06. [LJ063]
Bohunice - Velká n.V.
7 : 14
3 branek
27.05. [LJ061]
SHK Veselí n. M. - Bohunice
9 : 11
3 branek
27.05. [LJ067]
Bohunice - SHK Veselí n. M.
18 : 19
2 branek
20.05. [LJ065]
Ivančice - Bohunice
13 : 5
1 branek
29.04. [LJ059]
Bohunice - Ivančice
11 : 13
4 branek
23.04. [LJ057]
Velká n.V. - Bohunice
15 : 9
0 branek
18.03. [LJ041]
SHK Veselí n. M. - Bohunice
11 : 5
2 branek
12.11. [LJ033]
SK Kuřim - Bohunice
3 : 18
2 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.