Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Martin Němec
Post
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
34
Starty
2.liga starší dorostenci JM
26.02. [AIA055]
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
1 branek
19.02. [AIA050]
TJ Sokol Horka n.M. - HK Ivančice
15 : 44
1 branek
27.11. [AIA034]
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
40 : 18
2 branek
19.11. [AIA031]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Juliánov
17 : 41
4 branek
13.11. [AIA040]
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 23
1 branek
06.11. [AIA041]
TJ Sokol Horka n.M. - Žeravice
17 : 39
0 branek
30.10. [AIA027]
TJ Sokol Horka n.M. - Bohunice
21 : 37
2 branek
22.10. [AIA022]
HK Ivančice - TJ Sokol Horka n.M.
44 : 11
1 branek
16.10. [AIA020]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
16 : 22
1 branek
08.10. [AIA013]
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 21
1 branek
25.09. [AIA006]
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
26 : 38
0 branek
18.09. [AIA003]
Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M.
39 : 23
4 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.05. [AIE030]
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
23 : 36
2 branek
07.05. [AIE026]
TJ Sokol Horka n.M. - Olomouc
18 : 25
0 branek
23.04. [AIE021]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
4 branek
09.04. [AIE016]
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
33 : 21
0 branek
01.04. [AIE015]
Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 16
2 branek
26.03. [AIE011]
Olomouc - TJ Sokol Horka n.M.
36 : 17
2 branek
11.03. [AIE006]
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
31 : 29
5 branek
04.03. [AIE001]
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
22 : 37
1 branek
2.liga mladší dorostenci SM
24.09. [ALB010]
TJ STM Olomouc - Zlín
27 : 36
0 branek
17.09. [ALB003]
Litovel - TJ STM Olomouc
45 : 24
0 branek
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.