Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Lukáš Huryta
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
0
Starty
2.liga mladší dorostenci SČ
07.05. [AKB128]
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
30 : 38
0 branek
29.04. [AKB126]
HSK Tygři Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
27 : 27
0 branek
22.04. [AKB115]
D.Králové - 1.HC Pardubice
32 : 25
0 branek
01.04. [AKB104]
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
28 : 29
0 branek
26.03. [AKB101]
1.HC Pardubice - Náchod
25 : 29
0 branek
18.03. [AKB093]
Vršovice B - 1.HC Pardubice
42 : 30
0 branek
26.02. [AKB075]
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
32 : 33
0 branek
11.12. [AKB062]
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
37 : 32
0 branek
04.12. [AKB060]
1.HC Pardubice - HSK Tygři Ústí n.L.
35 : 20
0 branek
27.11. [AKB049]
1.HC Pardubice - D.Králové
32 : 29
0 branek
13.11. [AKB038]
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
27 : 29
0 branek
05.11. [AKB022]
Loko Louny - 1.HC Pardubice
42 : 27
0 branek
23.10. [AKB035]
Náchod - 1.HC Pardubice
27 : 21
0 branek
16.10. [AKB027]
1.HC Pardubice - Vršovice B
23 : 35
0 branek
02.10. [AKB016]
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
18 : 21
0 branek
24.09. [AKB009]
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
32 : 29
0 branek
Žákovská liga starších žáků
21.01. [AO099]
Žeravice - Pardubice
29 : 24
0 branek
21.01. [AO096]
Pardubice - Šťáhlavy
20 : 28
0 branek
21.01. [AO093]
U. Hradiště - Pardubice
29 : 9
0 branek
21.01. [AO091]
Pardubice - Zubří A
16 : 24
0 branek
10.12. [AO028]
Pardubice - Náchod
14 : 31
0 branek
10.12. [AO026]
Talent A - Pardubice
27 : 15
0 branek
10.12. [AO024]
Sokol N. Veselí A - Pardubice
28 : 16
0 branek
10.12. [AO022]
Pardubice - Jičín
18 : 28
0 branek
Liga Vysočiny - starší žáci
20.11. [JB059]
Pardubice - Sokol V. Meziříčí
15 : 12
0 branek
20.11. [JB057]
Sokol N. Veselí A - Pardubice
17 : 10
0 branek
20.11. [JB055]
Pardubice - Sokol N. Veselí B
10 : 11
0 branek
20.11. [JB052]
TJ D.Cerekev - Pardubice
12 : 22
0 branek
30.10. [JB050]
TJ D.Cerekev - Pardubice
12 : 16
0 branek
30.10. [JB047]
Pardubice - Sokol V. Meziříčí
10 : 20
0 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.