Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Patrik Galus
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
51
Počet branek
80
Starty
2.liga mladší dorostenci SM
07.05. [ALB131]
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
0 branek
09.04. [ALB109]
TJ STM Olomouc - Házená Uničov
45 : 32
0 branek
19.03. [ALB095]
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 42
1 branek
05.03. [ALB082]
TJ STM Olomouc - TJ Nový Jičín
48 : 43
2 branek
26.02. [ALB076]
Zlín - TJ STM Olomouc
36 : 26
2 branek
27.11. [ALB054]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
35 : 28
0 branek
19.11. [ALB043]
Házená Uničov - TJ STM Olomouc
29 : 49
1 branek
12.11. [ALB042]
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
34 : 33
3 branek
22.10. [ALB032]
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
35 : 34
0 branek
16.10. [ALB029]
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
39 : 15
3 branek
24.09. [ALB010]
TJ STM Olomouc - Zlín
27 : 36
2 branek
Žákovská liga starších žáků
21.05. [AO259]
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
0 branek
21.05. [AO256]
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
2 branek
21.05. [AO253]
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
0 branek
21.05. [AO251]
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
2 branek
30.04. [AO210]
U. Hradiště - TJ STM Olomouc
17 : 24
0 branek
30.04. [AO207]
TJ STM Olomouc - Házená Mělník
16 : 12
1 branek
30.04. [AO204]
TJ STM Olomouc - Sokol N. Veselí A
14 : 21
1 branek
30.04. [AO201]
Třeboň - TJ STM Olomouc
19 : 20
1 branek
18.03. [AO158]
TJ STM Olomouc - Jičín
32 : 20
2 branek
18.03. [AO156]
Zlín - TJ STM Olomouc
19 : 19
1 branek
18.03. [AO154]
Zubří A - TJ STM Olomouc
19 : 13
1 branek
18.03. [AO152]
TJ STM Olomouc - V. Bystřice A
19 : 20
0 branek
18.02. [AO110]
TJ STM Olomouc - Sokol V. Meziříčí
26 : 9
7 branek
18.02. [AO108]
Liberec - TJ STM Olomouc
11 : 30
3 branek
18.02. [AO105]
Dukla B - TJ STM Olomouc
20 : 21
0 branek
18.02. [AO103]
TJ STM Olomouc - Pardubice
27 : 11
3 branek
21.01. [AO058]
TJ STM Olomouc - Lovosice
37 : 14
5 branek
21.01. [AO056]
Pepino SKP Fr.-Místek A - TJ STM Olomouc
18 : 15
0 branek
21.01. [AO054]
HBC Strakonice - TJ STM Olomouc
17 : 19
2 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.