Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Dominik Daněk
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
131
Starty
2.liga starší dorostenci SM
25.02. [AIB053]
Vsetín - Zlín
24 : 39
1 branek
19.02. [AIB052]
Zlín - Litovel
26 : 24
5 branek
11.12. [AIB043]
Zlín - Olomouc
39 : 14
0 branek
27.11. [AIB034]
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
0 branek
19.11. [AIB032]
V. Bystřice - Zlín
29 : 28
0 branek
12.11. [AIB025]
Zlín - Vsetín
29 : 21
3 branek
16.10. [AIB018]
Zlín - HC Zubří "B"
36 : 21
3 branek
02.10. [AIB011]
Zlín - Rožnov p.R.
30 : 26
0 branek
18.09. [AIB004]
Zlín - V. Bystřice
34 : 43
2 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.05. [AIC028]
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
0 branek
06.05. [AIC027]
Zlín - HK Ivančice
21 : 21
1 branek
29.04. [AIC023]
Rožnov p.R. - Zlín
38 : 29
6 branek
23.04. [AIC020]
Zlín - Sokol Juliánov
36 : 24
2 branek
08.04. [AIC018]
Bohunice - Zlín
37 : 30
0 branek
25.03. [AIC012]
HK Ivančice - Zlín
35 : 30
1 branek
12.03. [AIC005]
Sokol Juliánov - Zlín
26 : 24
1 branek
04.03. [AIC003]
Zlín - Bohunice
36 : 22
0 branek
2.liga mladší dorostenci SM
07.05. [ALB129]
Zlín - SKH Polanka n.O.
30 : 27
5 branek
09.04. [ALB114]
TJ Nový Jičín - Zlín
34 : 41
9 branek
01.04. [ALB103]
Házená Uničov - Zlín
25 : 51
13 branek
26.03. [ALB102]
Zlín - Litovel
36 : 30
6 branek
19.03. [ALB092]
Hranice - Zlín
31 : 37
12 branek
04.03. [ALB081]
Sokol Ostrava - Zlín
35 : 40
4 branek
26.02. [ALB076]
Zlín - TJ STM Olomouc
36 : 26
8 branek
11.12. [ALB063]
SKH Polanka n.O. - Zlín
29 : 41
7 branek
04.12. [ALB059]
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 37
8 branek
20.11. [ALB048]
Zlín - TJ Nový Jičín
53 : 32
4 branek
12.11. [ALB037]
Zlín - Házená Uničov
44 : 19
9 branek
16.10. [ALB026]
Zlín - Hranice
40 : 21
3 branek
02.10. [ALB015]
Zlín - Sokol Ostrava
52 : 21
5 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.