Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Jiří Smejkal
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
176
Starty
2.liga starší dorostenci JM
26.02. [AIA055]
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
3 branek
19.02. [AIA051]
HK Bystřice p.H. - Bohunice
24 : 38
2 branek
04.12. [AIA037]
Žeravice - Bohunice
28 : 33
0 branek
27.11. [AIA036]
Bohunice - HK Ivančice
25 : 34
4 branek
20.11. [AIA030]
Sokol Sokolnice - Bohunice
23 : 39
2 branek
30.10. [AIA027]
TJ Sokol Horka n.M. - Bohunice
21 : 37
2 branek
23.10. [AIA023]
Bohunice - HK Bystřice p.H.
38 : 29
0 branek
16.10. [AIA018]
TJ FS Napajedla - Bohunice
33 : 35
2 branek
09.10. [AIA016]
Bohunice - Sokol Juliánov
37 : 19
1 branek
02.10. [AIA009]
Bohunice - Žeravice
39 : 18
7 branek
24.09. [AIA008]
HK Ivančice - Bohunice
32 : 14
2 branek
18.09. [AIA002]
Bohunice - Sokol Sokolnice
37 : 27
4 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.05. [AIC029]
HK Ivančice - Bohunice
42 : 26
5 branek
07.05. [AIC026]
Bohunice - Rožnov p.R.
25 : 29
1 branek
28.04. [AIC024]
Sokol Juliánov - Bohunice
27 : 32
7 branek
02.04. [AIC014]
Bohunice - HK Ivančice
37 : 43
0 branek
19.03. [AIC009]
Bohunice - Sokol Juliánov
35 : 25
1 branek
04.03. [AIC003]
Zlín - Bohunice
36 : 22
2 branek
2.liga mladší dorostenci JM
07.05. [ALA131]
Bohunice - SKKP Handball Brno
24 : 28
11 branek
30.04. [ALA123]
Sokolnice - Bohunice
23 : 27
6 branek
02.04. [ALA105]
Bohunice - Sokol Telnice
28 : 35
11 branek
26.03. [ALA101]
Újezd u Brna - Bohunice
29 : 46
9 branek
04.03. [ALA079]
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
28 : 38
5 branek
26.02. [ALA078]
Bohunice - Nové Bránice
47 : 20
7 branek
11.12. [ALA065]
SKKP Handball Brno - Bohunice
35 : 37
11 branek
04.12. [ALA057]
Bohunice - Sokolnice
30 : 23
7 branek
27.11. [ALA052]
Hustopeče - Bohunice
31 : 40
15 branek
13.11. [ALA039]
Sokol Telnice - Bohunice
35 : 29
7 branek
23.10. [ALA035]
Bohunice - Újezd u Brna
42 : 32
11 branek
09.10. [ALA024]
Bohunice - Sokol Juliánov
43 : 33
11 branek
Další
Předchozí kola
ZL mladší žactvo II jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Holešov_ch - Napajedla_ch
15 : 7
video
online
Kunovice_d - Bystřice p.H.
15 : 22
video
online
Otrokovice_d - U.Hradiště
13 : 11
video
online
Zubří B_ch - L.Zubří_d
5 : 27
video
online
Hovězí_d - Luhačovice
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří_d
9
8
0
1
214 : 134
16
2
Otrokovice_d
9
7
0
2
159 : 100
14
3
U.Hradiště
9
7
0
2
190 : 107
14
4
Holešov_ch
9
6
0
3
145 : 124
12
5
Bystřice p.H.
9
5
0
4
141 : 141
10
6
Kunovice_d
9
3
0
6
97 : 146
6
7
Napajedla_ch
9
2
2
5
115 : 147
6
8
Zubří B_ch
9
2
1
6
107 : 170
5
9
Luhačovice
9
2
0
7
114 : 152
4
10
Hovězí_d
9
1
1
7
116 : 177
3
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
70
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
66
Tereza Filípková
SHK Kunovice_d
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
8
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
6
Zuzana Žůrková
HK Bystřice p. H. B_s
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Hrabal
HK Bystřice p. H. B_s
10
Natálie Slunečková
SHK Kunovice_d
8
Alžběta Omelková
SHK Kunovice_d
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.