Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Jan Purket
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
51
Starty
2.liga starší dorostenci JM
25.02. [AIA054]
Sokol Juliánov - HK Bystřice p.H.
38 : 26
2 branek
19.02. [AIA052]
TJ FS Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 25
2 branek
12.02. [AIA045]
Žeravice - Sokol Juliánov
35 : 28
4 branek
17.12. [AIA026]
HK Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
38 : 36
4 branek
11.12. [AIA044]
Sokol Juliánov - Bohunice
29 : 26
1 branek
03.12. [AIA038]
HK Ivančice - Sokol Juliánov
37 : 22
0 branek
27.11. [AIA035]
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
38 : 23
5 branek
19.11. [AIA031]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Juliánov
17 : 41
6 branek
23.10. [AIA024]
Sokol Juliánov - TJ FS Napajedla
35 : 27
4 branek
16.10. [AIA017]
Sokol Juliánov - Žeravice
37 : 34
1 branek
09.10. [AIA016]
Bohunice - Sokol Juliánov
37 : 19
0 branek
25.09. [AIA007]
Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov
32 : 37
3 branek
18.09. [AIA003]
Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M.
39 : 23
1 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
07.05. [AIC025]
Sokol Juliánov - V. Bystřice
34 : 42
9 branek
28.04. [AIC024]
Sokol Juliánov - Bohunice
27 : 32
2 branek
23.04. [AIC020]
Zlín - Sokol Juliánov
36 : 24
0 branek
08.04. [AIC017]
Sokol Juliánov - HK Ivančice
28 : 40
2 branek
02.04. [AIC015]
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
23 : 23
1 branek
19.03. [AIC009]
Bohunice - Sokol Juliánov
35 : 25
1 branek
12.03. [AIC005]
Sokol Juliánov - Zlín
26 : 24
0 branek
10.03. [AIC002]
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 32
3 branek
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.