Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tomáš Müller
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
25
Starty
2.liga muži SM
07.05. [AF128]
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
36 : 29
2 branek
30.04. [AF126]
Šumperk - Pepino SKP F-M B
38 : 29
2 branek
22.04. [AF115]
Uničov A - Pepino SKP F-M B
29 : 35
1 branek
08.04. [AF114]
Pepino SKP F-M B - Luhačovice
35 : 22
1 branek
02.04. [AF104]
Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B
30 : 32
0 branek
25.03. [AF101]
Pepino SKP F-M B - SK Velká Bystřice B
33 : 41
2 branek
18.03. [AF093]
Holešov-Přerov - Pepino SKP F-M B
37 : 34
3 branek
12.03. [AF088]
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná
28 : 32
1 branek
05.03. [AF082]
Vsetín - Pepino SKP F-M B
33 : 29
2 branek
25.02. [AF075]
Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R.
36 : 24
3 branek
19.02. [AF071]
SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B
25 : 24
0 branek
10.12. [AF062]
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
28 : 20
0 branek
03.12. [AF060]
Pepino SKP F-M B - Šumperk
29 : 33
1 branek
27.11. [AF049]
Pepino SKP F-M B - Uničov A
39 : 29
1 branek
20.11. [AF048]
Luhačovice - Pepino SKP F-M B
32 : 35
0 branek
23.10. [AF035]
SK Velká Bystřice B - Pepino SKP F-M B
33 : 28
1 branek
15.10. [AF027]
Pepino SKP F-M B - Holešov-Přerov
25 : 32
1 branek
08.10. [AF022]
MHK Karviná - Pepino SKP F-M B
36 : 22
1 branek
01.10. [AF016]
Pepino SKP F-M B - Vsetín
30 : 28
1 branek
24.09. [AF009]
Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B
31 : 26
1 branek
17.09. [AF005]
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O
36 : 18
1 branek
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.