Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Lukáš Tvarožek
Post
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
91
Starty
2.liga muži SM
06.05. [AF129]
Luhačovice - SKH Polanka n.O
28 : 33
4 branek
30.04. [AF124]
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
30 : 17
5 branek
22.04. [AF118]
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
0 branek
09.04. [AF111]
SKH Polanka n.O - Holešov-Přerov
31 : 25
3 branek
01.04. [AF107]
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 25
7 branek
26.03. [AF098]
SKH Polanka n.O - Vsetín
35 : 26
3 branek
18.03. [AF096]
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
27 : 24
5 branek
12.03. [AF085]
SKH Polanka n.O - Uničov A
32 : 20
7 branek
05.03. [AF084]
SKH Polanka n.O - L.Zubří
22 : 21
6 branek
26.02. [AF074]
Šumperk - SKH Polanka n.O
25 : 24
1 branek
19.02. [AF071]
SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B
25 : 24
5 branek
11.12. [AF063]
SKH Polanka n.O - Luhačovice
31 : 33
3 branek
04.12. [AF058]
Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O
21 : 28
5 branek
27.11. [AF052]
SKH Polanka n.O - SK Velká Bystřice B
31 : 22
5 branek
19.11. [AF045]
Holešov-Přerov - SKH Polanka n.O
30 : 29
3 branek
13.11. [AF041]
SKH Polanka n.O - MHK Karviná
25 : 21
2 branek
23.10. [AF032]
Vsetín - SKH Polanka n.O
29 : 25
0 branek
16.10. [AF030]
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
35 : 27
3 branek
08.10. [AF019]
Uničov A - SKH Polanka n.O
23 : 28
8 branek
01.10. [AF018]
L.Zubří - SKH Polanka n.O
28 : 31
5 branek
25.09. [AF008]
SKH Polanka n.O - Šumperk
19 : 21
3 branek
17.09. [AF005]
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O
36 : 18
3 branek
Český pohár mužů
28.08. [AM027]
Trnávka - SKH Polanka n.O
21 : 20
5 branek
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.