Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tomáš Petružela
Post
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
35
Starty
2.liga muži JM
07.05. [AE130]
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
2 branek
30.04. [AE124]
Hustopeče - Juliánov
35 : 24
5 branek
23.04. [AE117]
Juliánov - Sokol II.Prostějov
31 : 24
0 branek
09.04. [AE113]
Telnice - Juliánov
37 : 27
3 branek
02.04. [AE104]
Juliánov - Napajedla
25 : 31
1 branek
26.03. [AE102]
Házená Tišnov - Juliánov
39 : 39
4 branek
18.03. [AE091]
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
41 : 22
0 branek
05.03. [AE080]
Ivančice - Juliánov
33 : 30
3 branek
25.02. [AE077]
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
23 : 30
2 branek
18.02. [AE069]
Maloměřice - Juliánov
33 : 22
0 branek
10.12. [AE064]
SK Kuřim - Juliánov
35 : 27
0 branek
04.12. [AE058]
Juliánov - Hustopeče
26 : 32
2 branek
27.11. [AE051]
Sokol II.Prostějov - Juliánov
30 : 27
1 branek
20.11. [AE047]
Juliánov - Telnice
26 : 26
3 branek
13.11. [AE038]
Napajedla - Juliánov
35 : 23
1 branek
23.10. [AE036]
Juliánov - Házená Tišnov
43 : 44
3 branek
16.10. [AE025]
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
24 : 33
1 branek
02.10. [AE014]
Juliánov - Ivančice
26 : 31
0 branek
25.09. [AE011]
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
33 : 32
1 branek
18.09. [AE003]
Juliánov - Maloměřice
20 : 30
0 branek
Český pohár mužů
28.09. [AM064]
Juliánov - HC Zlín
30 : 40
1 branek
11.09. [AM044]
Juliánov - Luhačovice
36 : 28
1 branek
28.08. [AM018]
Telnice - Juliánov
28 : 37
1 branek
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.