Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže ZL starší žáci
ZL starší žáci ZC - 1. kolo
18.9.2016
11:30
ZC002
HC Zubří A
-
HC Zlín B
Tomáš Kučerka
,
Otakar Bujnoch
,
17.9.2016
12:30
ZC003
TJ Sokol Luhačovice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jindřich Berger
,
Petr Kremláček
,
17.9.2016
10:00
ZC004
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Rožnov p.R.
Jaromír Krejčí
,
Josef Malina
,
18.9.2016
16:00
ZC005
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
HC Zubří B
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
4.11.2016
17:15
ZC006
HC Zlín A
-
HK Bystřice pod Hostýnem
Dominik Novosád
,
Michal Kolařík
,
ZL starší žáci ZC - 2. kolo
25.9.2016
09:00
ZC008
HC Zubří B
-
HC Zlín A
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
24.9.2016
10:15
ZC009
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Tomáš Donát
,
Andrea Kačmariková
,
21.9.2016
15:30
ZC010
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Robert Vala
,
Vítězslav Koleček
,
25.9.2016
14:15
ZC011
HC Zlín B
-
TJ Sokol Luhačovice
Kateřina Brzósková
,
Josef Malina
,
4.10.2016
17:15
ZC012
TJ Holešov
-
HC Zubří A
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
ZL starší žáci ZC - 3. kolo
1.10.2016
12:30
ZC014
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Holešov
Jan Divácký
,
Jaromír Krejčí
,
2.10.2016
12:00
ZC015
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
HC Zlín B
Josef Malina
,
Jaromír Mach
,
2.10.2016
16:00
ZC016
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaroslav Paululik
,
Karolína Pavelová
,
1.10.2016
14:45
ZC017
HC Zlín A
-
TJ Rožnov p.R.
Pavel Šohaj
,
Vítězslav Dalajka
,
2.10.2016
13:00
ZC018
HK Bystřice pod Hostýnem
-
HC Zubří B
Jaromír Krejčí
,
František Nesrsta
,
ZL starší žáci ZC - 4. kolo
8.10.2016
10:15
ZC020
TJ Rožnov p.R.
-
HK Bystřice pod Hostýnem
Jaromír Mach
,
Andrea Kačmariková
,
9.10.2016
15:00
ZC021
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zlín A
Josef Malina
,
Tomáš Donát
,
9.10.2016
09:00
ZC022
HC Zlín B
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
František Nesrsta
,
Josef Malina
,
11.9.2016
10:30
ZC023
TJ Holešov
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Tomáš Donát
,
Jaromír Krejčí
,
9.10.2016
09:15
ZC024
HC Zubří A
-
TJ Sokol Luhačovice
Vítězslav Koleček
,
Tomáš Donát
,
ZL starší žáci ZC - 5. kolo
10.9.2016
12:00
ZC026
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
HC Zubří A
Jan Divácký
,
Tomáš Donát
,
16.10.2016
16:00
ZC027
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ Holešov
Jaromír Krejčí
,
Jan Divácký
,
14.10.2016
17:15
ZC028
HC Zlín A
-
HC Zlín B
František Nesrsta
,
Jan Divácký
,
16.10.2016
13:00
ZC029
HK Bystřice pod Hostýnem
-
KH Zbrojovka Vsetín
František Nesrsta
,
Josef Malina
,
16.10.2016
10:15
ZC030
HC Zubří B
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Koleček
,
Petr Jaroň
,
ZL starší žáci ZC - 6. kolo
23.10.2016
12:00
ZC032
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zubří B
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
23.10.2016
13:30
ZC033
HC Zlín B
-
HK Bystřice pod Hostýnem
František Nesrsta
,
Tomáš Donát
,
23.10.2016
09:30
ZC034
TJ Holešov
-
HC Zlín A
Kateřina Brzósková
,
Jiří Horák
,
23.10.2016
10:00
ZC035
HC Zubří A
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
22.10.2016
10:30
ZC036
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Dominik Novosád
,
Michal Kolařík
,
ZL starší žáci ZC - 7. kolo
4.11.2016
16:00
ZC038
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ Sokol Luhačovice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
30.10.2016
10:30
ZC039
HC Zlín A
-
HC Zubří A
Jan Kosmák
,
Petr Videcký
,
30.10.2016
11:00
ZC040
HK Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Holešov
Jaromír Mach
,
František Nesrsta
,
30.10.2016
10:15
ZC041
HC Zubří B
-
HC Zlín B
Miloslav Krupa
,
Tomáš Donát
,
29.10.2016
10:15
ZC042
TJ Rožnov p.R.
-
KH Zbrojovka Vsetín
Josef Malina
,
Petr Jaroň
,
ZL starší žáci ZC - 8. kolo
6.11.2016
12:30
ZC044
HC Zlín B
-
TJ Rožnov p.R.
Petr Videcký
,
Milan Pelech
,
6.11.2016
10:30
ZC045
TJ Holešov
-
HC Zubří B
Tomáš Donát
,
František Nesrsta
,
6.11.2016
11:30
ZC046
HC Zubří A
-
HK Bystřice pod Hostýnem
Arnošt Kramoliš
,
Jaromír Mach
,
6.11.2016
10:30
ZC047
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zlín A
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
5.11.2016
12:00
ZC048
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
ZL starší žáci ZC - 9. kolo
12.11.2016
09:00
ZC050
HC Zlín A
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
13.11.2016
13:00
ZC051
HK Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Sokol Luhačovice
František Nesrsta
,
Otakar Bujnoch
,
10.11.2016
16:00
ZC052
HC Zubří B
-
HC Zubří A
Josef Malina
,
12.11.2016
10:15
ZC053
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Holešov
Tomáš Kučerka
,
Jaromír Krejčí
,
13.11.2016
15:00
ZC054
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zlín B
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
ZL starší žáci ZC - 10. kolo
19.11.2016
15:00
ZC056
TJ Holešov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
20.11.2016
10:15
ZC057
HC Zubří A
-
TJ Rožnov p.R.
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
20.11.2016
12:30
ZC058
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zubří B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
19.11.2016
12:00
ZC059
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
HK Bystřice pod Hostýnem
František Nesrsta
,
Aneta Rafajová
,
20.11.2016
09:00
ZC060
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
HC Zlín A
František Nesrsta
,
Tomáš Donát
,
ZL starší žáci ZC - 11. kolo
27.11.2016
13:00
ZC062
HK Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Luboš Pavlíček
,
Tomáš Suchánek
,
4.12.2016
08:00
ZC063
HC Zubří B
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
10.9.2016
09:00
ZC064
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Luhačovice
Vítězslav Koleček
,
František Nesrsta
,
27.11.2016
13:30
ZC065
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zubří A
Martin Kosa
,
Zbyněk Horalík
,
4.12.2016
09:00
ZC066
HC Zlín B
-
TJ Holešov
Arnošt Kramoliš
,
Aneta Rafajová
,
ZL starší žáci ZC - 12. kolo
5.2.2017
15:00
ZC068
HC Zlín B
-
HC Zubří A
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
5.2.2017
10:00
ZC069
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Sokol Luhačovice
František Nesrsta
,
Tomáš Donát
,
9.2.2017
17:40
ZC070
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Tomáš Kučerka
,
Josef Malina
,
5.2.2017
09:00
ZC071
HC Zubří B
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Jaromír Mach
,
Andrea Kačmariková
,
28.1.2017
17:00
ZC072
HK Bystřice pod Hostýnem
-
HC Zlín A
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
ZL starší žáci ZC - 13. kolo
11.2.2017
13:00
ZC074
HC Zlín A
-
HC Zubří B
Tomáš Kučerka
,
Karolína Pavelová
,
28.5.2017
10:30
ZC075
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Petr Videcký
,
11.2.2017
09:00
ZC076
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
KH Zbrojovka Vsetín
Petr Videcký
,
Pavel Šohaj
,
7.2.2017
16:00
ZC077
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zlín B
František Nesrsta
,
Jan Divácký
,
11.2.2017
17:00
ZC078
HC Zubří A
-
TJ Holešov
František Nesrsta
,
Jaromír Mach
,
ZL starší žáci ZC - 14. kolo
26.2.2017
09:30
ZC080
TJ Holešov
-
TJ Sokol Luhačovice
Jaromír Mach
,
František Nesrsta
,
26.2.2017
16:00
ZC081
HC Zlín B
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Adam Baader
,
Jiří Kubis
,
25.2.2017
13:00
ZC082
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Jan Divácký
,
Josef Malina
,
21.2.2017
18:15
ZC083
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zlín A
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
26.2.2017
11:30
ZC084
HC Zubří B
-
HK Bystřice pod Hostýnem
Tomáš Donát
,
Tomáš Kučerka
,
ZL starší žáci ZC - 15. kolo
2.3.2017
17:00
ZC086
HK Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Koleček
,
Josef Malina
,
5.3.2017
13:30
ZC087
HC Zlín A
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jiří Králíček
,
Michal Paululik
,
5.3.2017
10:30
ZC088
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
HC Zlín B
Arnošt Kramoliš
,
František Nesrsta
,
4.3.2017
09:30
ZC089
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Holešov
Jan Divácký
,
Josef Malina
,
5.3.2017
14:30
ZC090
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zubří A
Dominik Novosád
,
Michal Kolařík
,
ZL starší žáci ZC - 16. kolo
12.3.2017
09:00
ZC092
HC Zubří A
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Petr Jaroň
,
František Nesrsta
,
12.3.2017
09:30
ZC093
TJ Holešov
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Arnošt Kramoliš
,
Jan Divácký
,
10.3.2017
17:15
ZC094
HC Zlín B
-
HC Zlín A
Tomáš Donát
,
Jan Divácký
,
11.3.2017
16:30
ZC095
KH Zbrojovka Vsetín
-
HK Bystřice pod Hostýnem
Jan Divácký
,
Vítězslav Koleček
,
11.3.2017
10:15
ZC096
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zubří B
Josef Malina
,
Jaromír Krejčí
,
ZL starší žáci ZC - 17. kolo
26.3.2017
10:15
ZC098
HC Zubří B
-
KH Zbrojovka Vsetín
Tomáš Galus
,
Tomáš Kučerka
,
26.3.2017
13:00
ZC099
HK Bystřice pod Hostýnem
-
HC Zlín B
Arnošt Kramoliš
,
Jiří Chadim
,
26.3.2017
11:00
ZC100
HC Zlín A
-
TJ Holešov
Dominik Novosád
,
Jaromír Mach
,
26.3.2017
13:00
ZC101
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
HC Zubří A
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
25.3.2017
10:30
ZC102
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Sokol Luhačovice
Jan Divácký
,
Jaromír Krejčí
,
ZL starší žáci ZC - 18. kolo
2.4.2017
10:30
ZC104
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Miloslav Krupa
,
Tomáš Donát
,
2.4.2017
10:15
ZC105
HC Zubří A
-
HC Zlín A
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
18.3.2017
15:00
ZC106
TJ Holešov
-
HK Bystřice pod Hostýnem
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
1.4.2017
08:30
ZC107
HC Zlín B
-
HC Zubří B
Michal Paululik
,
Aneta Rafajová
,
1.4.2017
16:00
ZC108
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Rožnov p.R.
Jiří Horák
,
Tomáš Petruška
,
ZL starší žáci ZC - 19. kolo
8.4.2017
10:15
ZC110
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zlín B
Tomáš Kučerka
,
Vítězslav Koleček
,
9.4.2017
09:00
ZC111
HC Zubří B
-
TJ Holešov
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
9.4.2017
13:00
ZC112
HK Bystřice pod Hostýnem
-
HC Zubří A
Jaromír Mach
,
František Nesrsta
,
8.4.2017
10:30
ZC113
HC Zlín A
-
TJ Sokol Luhačovice
František Nesrsta
,
Jaromír Mach
,
9.4.2017
15:00
ZC114
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Jaroslav Hanych
,
Petr Směja
,
ZL starší žáci ZC - 20. kolo
22.4.2017
09:00
ZC116
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
HC Zlín A
Jaromír Krejčí
,
František Nesrsta
,
22.4.2017
12:30
ZC117
TJ Sokol Luhačovice
-
HK Bystřice pod Hostýnem
Pavla Macharáčková
,
Martin Staněk
,
22.4.2017
17:15
ZC118
HC Zubří A
-
HC Zubří B
Jaromír Mach
,
František Nesrsta
,
22.4.2017
13:30
ZC119
TJ Holešov
-
TJ Rožnov p.R.
Václav Punčochář
,
Tomáš Donát
,
23.4.2017
10:30
ZC120
HC Zlín B
-
KH Zbrojovka Vsetín
Michal Paululik
,
Miloslav Krupa
,
ZL starší žáci ZC - 21. kolo
6.5.2017
10:00
ZC122
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Holešov
Jan Divácký
,
Josef Malina
,
6.5.2017
09:00
ZC123
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zubří A
Tomáš Galus
,
Tomáš Kučerka
,
7.5.2017
09:15
ZC124
HC Zubří B
-
TJ Sokol Luhačovice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
7.5.2017
09:00
ZC125
HK Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
František Nesrsta
,
Miloslav Krupa
,
7.5.2017
11:00
ZC126
HC Zlín A
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
ZL starší žáci ZC - 22. kolo
14.5.2017
10:30
ZC128
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
HK Bystřice pod Hostýnem
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
13.5.2017
08:30
ZC129
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
HC Zubří B
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
14.5.2017
10:30
ZC130
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Rožnov p.R.
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
11.5.2017
16:00
ZC131
HC Zubří A
-
KH Zbrojovka Vsetín
Vítězslav Koleček
,
Tomáš Kučerka
,
13.5.2017
08:00
ZC132
TJ Holešov
-
HC Zlín B
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.