Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
26.2. 16:00
AE073
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
16 : 21
2.liga muži SM
30.4. 16:30
AF124
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
30 : 17
2.4. 16:00
AF104
Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B
30 : 32
1.4. 10:30
AF107
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 25
25.3. 13:30
AF101
Pepino SKP F-M B - SK Velká Bystřice B
33 : 41
19.2. 17:00
AF072
L.Zubří - Šumperk
26 : 21
10.12. 17:30
AF062
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
28 : 20
1.liga starší dorostenci
25.3. 09:30
AG101
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 24
22.10. 11:00
AG032
Kopřivnice - Jičín
29 : 23
16.10. 17:00
AG029
HCB Karviná - Kopřivnice
31 : 23
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
19.3. 15:30
AIC008
Zlín - Rožnov p.R.
24 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
30.4. 14:30
AID023
SKH Polanka n.O. - Žeravice
16 : 21
12.4. 18:30
AID018
HC Zubří "B" - Žeravice
38 : 38
1.liga mladší dorostenci
25.3. 11:30
AJ101
Pepino SKP F-M - Zubří
21 : 22
22.10. 09:00
AJ032
Kopřivnice - Jičín
38 : 29
16.10. 15:00
AJ029
Karviná - Kopřivnice
25 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
30.4. 12:45
ALB124
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 39
26.3. 16:00
ALB101
TJ Nový Jičín - Hranice
52 : 41
26.2. 12:30
ALB073
TJ Sokol Centrum Haná - Házená Uničov
46 : 29
Český pohár mužů
28.8. 10:00
AM027
Trnávka - SKH Polanka n.O
21 : 20
1.liga starší dorostenky - východ
5.3. 17:00
AUB086
SK Velká Bystřice - Olomouc
22 : 43
2.liga mladší dorostenky - východ
26.3. 18:00
AVB101
TJ Nový Jičín - 1.SC Bohumín
17 : 17
MSL Starší žačky
26.3. 14:30
NJ043
TJ Nový Jičín - Třinec
24 : 7
ZL starší žáci
20.11. 10:15
ZC057
Zubří A - Rožnov p.R.
30 : 11
21.9. 15:30
ZC010
Vsetín - U. Hradiště
28 : 35
ZL mladší žactvo I jaro
9.5. 16:30
ZDAJ042
Vsetín_ch - Bystřice p.H.
16 : 15
19.3. 13:45
ZDAJ014
Zlín A_d - Rožnov p.R.
31 : 17
ZL mladší žactvo II podzim
20.11. 09:00
ZDB057
Zubří B_ch - Otrokovice_d
12 : 18
5.11. 16:30
ZDB043
Val.Meziříčí - L.Zubří_d
18 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.