Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tomáš Kašík
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1990
Typ licence
Licence D
Platnost licence
6.10.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK starší žáci
6.11. 17:00
OB066
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
26 : 20
22.10. 11:00
OB028
Litovel - STM Olomouc B
21 : 18
15.10. 12:00
OB021
V. Bystřice A - Litovel
36 : 20
25.9. 09:00
OB011
TJ Cement Hranice B - Litovel
14 : 30
LOLK mladší žactvo
20.11. 09:00
OC061
STM Olomouc B - V. Bystřice
21 : 15
13.11. 14:30
OC057
Horka nad Moravou - Litovel
13 : 21
6.11. 09:30
OC053
Litovel - Senice na Hané
23 : 12
3.11. 16:00
OC041
Hranice - DHK Litovel
23 : 13
30.10. 12:00
OC047
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc B
20 : 12
30.10. 10:30
OC048
TJ Sokol Centrum Haná B - STM Olomouc A
2 : 27
22.10. 09:30
OC042
Litovel - Zora Olomouc
19 : 20
16.10. 09:00
OC034
Senice na Hané - STM Olomouc B
11 : 26
15.10. 10:30
OC031
V. Bystřice - Litovel
29 : 19
11.9. 15:30
OC002
Horka nad Moravou - DHK Litovel
21 : 11
LOLK starší žáci jaro II.
14.5. 09:00
OE016
TJ Sokol Centrum Haná - TJ Cement Hranice B
19 : 22
2.4. 11:00
OE003
Litovel - STM Olomouc B
21 : 22
LOLK mladší žáci jaro I.
6.6. 17:15
OG028
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
3.6. 10:30
OG027
V. Bystřice - Zora Olomouc
24 : 18
14.5. 12:00
OG016
TJ Sokol Centrum Haná A - Žeravice
23 : 16
29.4. 12:00
OG012
Zora Olomouc - V. Bystřice
16 : 13
LOLK mladší žáci jaro II.
14.5. 10:30
OH016
TJ Sokol Centrum Haná B - Hranice
11 : 14
8.5. 10:00
OH005
Litovel - Horka nad Moravou
20 : 15
2.4. 09:00
OH002
DHK Litovel - Horka nad Moravou
21 : 28
1.4. 09:30
OH003
Litovel - Senice na Hané
21 : 16
ZL starší žačky
29.4. 10:30
ZE050
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
22 : 12
29.4. 09:00
ZE049
DHK Zora Olomouc B - Kunovice
20 : 23
2.10. 15:00
ZE009
Žeravice - Kunovice
15 : 21
17.9. 16:00
ZE002
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL starší žáci ZC - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří A - Vsetín
37 : 32
video
online
Holešov - Zlín
24 : 36
video
online
U. Hradiště - Zubří B
30 : 20
video
online
Napajedla - Bystřice p.H.
32 : 15
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
30 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
20
18
1
1
636 : 404
37
2
Zlín
20
17
0
3
617 : 356
34
3
U. Hradiště
20
16
0
4
576 : 415
32
4
Napajedla
20
12
0
8
427 : 402
24
5
Rožnov p.R.
20
11
0
9
491 : 434
22
6
Luhačovice
20
10
1
9
507 : 497
21
7
Vsetín
20
8
1
11
503 : 542
17
8
Zubří B
20
7
1
12
474 : 468
15
9
Zlín
20
5
0
15
476 : 558
10
10
Holešov
20
3
0
17
304 : 620
6
11
Bystřice p.H.
20
1
0
19
288 : 603
2
Tabulka střelců
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
218
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice
184
David Bardoděj
TJ Holešov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Mrázek
HC Zlín B
28
Jonáš Dostálek
TJ Sokol Luhačovice
26
Tomáš Mozola
HK Bystřice pod Hostýnem
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
54
Dominik Melichařík
TJ Rožnov p.R.
30
Martin Horňák
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.