Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Jiří Kräuter
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1999
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
14.5. 16:40
AP290
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
14.5. 15:50
AP289
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
14.5. 13:05
AP286
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
14.5. 10:20
AP283
Poruba - Otrokovice
21 : 17
14.5. 08:30
AP281
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
8.4. 17:00
AP240
Bohunice - DHK Most
13 : 19
8.4. 15:00
AP238
S.Vršovice - Bohunice
12 : 15
8.4. 12:00
AP235
Kunovice - Bohunice
19 : 15
8.4. 11:00
AP234
DHK Most - S.Vršovice
20 : 17
8.4. 09:00
AP232
S.Vršovice - Kunovice
11 : 12
12.2. 17:30
AP110
Zlín A - Kunovice
18 : 18
12.2. 16:30
AP109
Hvězda Cheb - VŠ Plzeň A
18 : 24
12.2. 13:30
AP106
VŠ Plzeň A - Písek A
15 : 18
12.2. 11:30
AP104
Kunovice - Písek A
30 : 17
12.2. 10:30
AP103
Zlín A - VŠ Plzeň A
29 : 8
4.12. 16:45
AP030
Poruba - Kunovice
28 : 23
4.12. 15:50
AP029
Kobylisy II B - J.Hradec
11 : 27
4.12. 13:05
AP026
J.Hradec - DHC Plzeň A
12 : 32
4.12. 11:15
AP024
Kunovice - DHC Plzeň A
27 : 19
4.12. 10:20
AP023
Poruba - J.Hradec
18 : 16
3.12. 17:15
AP050
Písek A - Ostrava-Zábřeh
20 : 29
3.12. 15:25
AP048
Slavoj Žirovnice - Písek A
30 : 15
3.12. 14:30
AP047
Ostrava-Zábřeh - S.Vršovice
25 : 23
3.12. 11:45
AP044
Ostrava-Zábřeh - Slavoj Žirovnice
21 : 29
3.12. 09:55
AP042
Slavoj Žirovnice - S.Vršovice
22 : 15
2.liga ženy - východ
2.4. 19:00
AT051
Olomouc - HK Ivančice
32 : 27
5.3. 17:00
AT042
Olomouc - Karviná
29 : 28
1.liga starší dorostenky - východ
29.4. 13:00
AUB124
Tatran Bohunice - HK Hodonín
19 : 21
26.4. 16:45
AUB123
Poruba - Olomouc
27 : 33
2.liga mladší dorostenky - východ
29.4. 15:00
AVB124
Bohunice - HK Hodonín
24 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.