Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Jiří Kräuter
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1999
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 10:30
AE124
Hustopeče - Juliánov
35 : 24
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 11:00
AIA053
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
2.liga starší dorostenci SM
26.2. 16:00
AIB056
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
4.3. 10:00
AIC003
Zlín - Bohunice
36 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
5.3. 14:00
AID003
Žeravice - HC Zubří "B"
33 : 43
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.4. 12:00
AIE014
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 12:30
ALA124
Hustopeče - Sokol Juliánov
33 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 15:00
ALB117
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 30
1.4. 14:00
ALB108
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
25 : 32
11.3. 16:00
ALB090
Litovel - Hranice
40 : 23
Žákovská liga starších žáků
18.3. 15:50
AO179
Sokol V. Meziříčí - Náchod
8 : 27
18.3. 14:55
AO178
Most - Pepino SKP Fr.-Místek A
17 : 34
18.3. 13:05
AO176
Náchod - Most
27 : 17
18.3. 12:10
AO175
Sokol V. Meziříčí - Pepino SKP Fr.-Místek A
5 : 24
18.3. 09:25
AO172
Most - Sokol V. Meziříčí
26 : 4
19.2. 15:50
AO139
Karviná A - HBC Strakonice
22 : 12
19.2. 14:55
AO138
U. Hradiště - Jičín
28 : 24
19.2. 12:10
AO135
Karviná A - Jičín
36 : 7
19.2. 10:20
AO133
Jičín - HBC Strakonice
16 : 15
19.2. 09:25
AO132
U. Hradiště - Karviná A
17 : 36
21.1. 17:15
AO100
U. Hradiště - Zubří A
16 : 25
21.1. 15:25
AO098
Šťáhlavy - U. Hradiště
25 : 20
21.1. 13:35
AO096
Pardubice - Šťáhlavy
20 : 28
21.1. 10:50
AO093
U. Hradiště - Pardubice
29 : 9
21.1. 09:00
AO091
Pardubice - Zubří A
16 : 24
11.12. 17:30
AO020
U. Hradiště - Dukla A
21 : 34
11.12. 15:30
AO018
Liberec - U. Hradiště
23 : 27
11.12. 14:30
AO017
Dukla A - Lovosice
34 : 15
11.12. 12:30
AO015
Lovosice - U. Hradiště
20 : 24
11.12. 09:30
AO012
Liberec - Lovosice
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo I jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Holešov_ch - Zlín A_d
3 : 26
video
online
Zlín A_ch - Rožnov p.R.
41 : 16
video
online
Zlín B_d - Zubří A_ch
19 : 33
video
online
Vsetín_ch - Bystřice p.H.
16 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A_ch
8
8
0
0
287 : 153
16
2
Zubří A_ch
8
7
0
1
276 : 165
14
3
Zlín A_d
8
5
1
2
185 : 126
11
4
Zlín B_d
8
5
1
2
192 : 189
11
5
Vsetín_ch
8
3
0
5
143 : 229
6
6
Bystřice p.H.
8
3
0
5
164 : 190
6
7
Val.Meziříčí
8
2
0
6
150 : 195
4
8
Rožnov p.R.
8
2
0
6
178 : 218
4
9
Holešov_ch
8
0
0
8
116 : 226
0
Tabulka střelců
Pavel Mancl
HC Zlín A_ch
115
Matyáš Cinibulk
KH Zbrojovka Vsetín_ch
64
Adam Hill
HC Zlín A_ch
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
13
Vít Kutěj
TJ Rožnov p.R._ch
7
Pavel Mancl
HC Zlín A_ch
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Pšenica
HC Zubří A_ch
12
Jakub Mikeš
KH Zbrojovka Vsetín_ch
12
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_s
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.