Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo ZDB
Krajské školní ligy
Jiří Kräuter
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1999
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 10:30
AE124
Hustopeče - Juliánov
35 : 24
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 11:00
AIA053
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
2.liga starší dorostenci SM
26.2. 16:00
AIB056
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
4.3. 10:00
AIC003
Zlín - Bohunice
36 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
5.3. 14:00
AID003
Žeravice - HC Zubří "B"
33 : 43
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.4. 12:00
AIE014
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 12:30
ALA124
Hustopeče - Sokol Juliánov
33 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 15:00
ALB117
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 30
1.4. 14:00
ALB108
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
25 : 32
11.3. 16:00
ALB090
Litovel - Hranice
40 : 23
Žákovská liga starších žáků
18.3. 15:50
AO179
Sokol V. Meziříčí - Náchod
8 : 27
18.3. 14:55
AO178
Most - Pepino SKP Fr.-Místek A
17 : 34
18.3. 13:05
AO176
Náchod - Most
27 : 17
18.3. 12:10
AO175
Sokol V. Meziříčí - Pepino SKP Fr.-Místek A
5 : 24
18.3. 09:25
AO172
Most - Sokol V. Meziříčí
26 : 4
19.2. 15:50
AO139
Karviná A - HBC Strakonice
22 : 12
19.2. 14:55
AO138
U. Hradiště - Jičín
28 : 24
19.2. 12:10
AO135
Karviná A - Jičín
36 : 7
19.2. 10:20
AO133
Jičín - HBC Strakonice
16 : 15
19.2. 09:25
AO132
U. Hradiště - Karviná A
17 : 36
21.1. 17:15
AO100
U. Hradiště - Zubří A
16 : 25
21.1. 15:25
AO098
Šťáhlavy - U. Hradiště
25 : 20
21.1. 13:35
AO096
Pardubice - Šťáhlavy
20 : 28
21.1. 10:50
AO093
U. Hradiště - Pardubice
29 : 9
21.1. 09:00
AO091
Pardubice - Zubří A
16 : 24
11.12. 17:30
AO020
U. Hradiště - Dukla A
21 : 34
11.12. 15:30
AO018
Liberec - U. Hradiště
23 : 27
11.12. 14:30
AO017
Dukla A - Lovosice
34 : 15
11.12. 12:30
AO015
Lovosice - U. Hradiště
20 : 24
11.12. 09:30
AO012
Liberec - Lovosice
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo ZDB - 11. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Zlín B_d
8 : 15
video
online
L.Zubří_d - Zubří B_ch
17 : 16
video
online
Kunovice_d - U.Hradiště
5 : 20
video
online
Bystřice p.H. - Napajedla_ch
21 : 14
video
online
Hovězí_d - Val.Meziříčí
8 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Val.Meziříčí
10
9
0
1
202 : 135
18
2
Zlín B_d
10
9
0
1
199 : 115
18
3
Otrokovice_d
10
8
0
2
174 : 105
16
4
U.Hradiště
10
8
0
2
196 : 118
16
5
L.Zubří_d
10
6
0
4
148 : 133
12
6
Bystřice p.H.
10
4
0
6
159 : 141
8
7
Holešov_ch
10
4
0
6
120 : 134
8
8
Hovězí_d
10
3
0
7
115 : 179
6
9
Zubří B_ch
10
2
0
8
134 : 195
4
10
Napajedla_ch
10
2
0
8
110 : 181
4
11
Kunovice_d
10
0
0
10
69 : 190
0
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
103
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_s
88
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
12
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
9
Filip Navrátil
HK Bystřice p. H. B_s
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_s
18
Veronika Černá
TJ Sokol Hovězí_s
14
Šimon Pospíšil
TJ Holešov_A_s
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.