Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Anna Pudichová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci SM
11.2. 18:00
AIB046
HC Zubří "B" - Zlín
25 : 27
4.12. 09:00
AIB040
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
31 : 37
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 16:00
ALB128
TJ Nový Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
28 : 35
27.11. 16:30
ALB049
TJ Nový Jičín - Házená Uničov
35 : 29
18.9. 16:00
ALB005
TJ Nový Jičín - SKH Polanka n.O.
31 : 47
Český pohár žen
11.9. 12:30
AN007
Karviná - SK Velká Bystřice
25 : 28
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:15
AO290
Zlín - TJ Cement Hranice A
22 : 27
20.5. 16:20
AO289
U. Hradiště - Dukla B
20 : 24
20.5. 13:35
AO286
Dukla B - Talent A
15 : 22
20.5. 12:40
AO285
U. Hradiště - Zlín
19 : 20
20.5. 09:55
AO282
Talent A - U. Hradiště
31 : 17
18.3. 16:20
AO169
Pardubice - Třeboň
15 : 26
18.3. 14:30
AO167
TJ Cement Hranice A - Pardubice
27 : 16
18.3. 13:35
AO166
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 21
18.3. 11:45
AO164
TJ Cement Hranice A - HBC Strakonice
24 : 14
18.3. 09:55
AO162
HBC Strakonice - Pardubice
32 : 23
2.liga mladší dorostenky - východ
7.5. 18:00
AVB128
TJ Nový Jičín - Karviná
24 : 37
5.3. 16:00
AVB084
Karviná - Bohunice
19 : 29
4.12. 11:00
AVB059
HC Hlučín - Karviná
33 : 28
6.11. 14:00
AVB037
HC Hlučín - SK Žeravice
31 : 20
23.10. 18:00
AVB027
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
12 : 36
25.9. 11:00
AVB010
Zábřeh - HC Hlučín
27 : 30
18.9. 18:00
AVB005
TJ Nový Jičín - Bohunice
18 : 39
MSL Muži
30.4. 16:00
NA064
Nový Jičín - Krmelín
24 : 30
23.10. 16:00
NA031
Nový Jičín - Třinec
32 : 22
8.10. 10:30
NA021
Hlučín - Třinec
33 : 30
MSL Starší žáci sk. A
2.4. 14:20
NB047
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
23 : 37
MSL Mladší žáci sk. A
2.4. 13:00
NC047
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
41 : 43
MSL Starší žáci sk. B
10.9. 09:00
ND003
SK Opava - Karviná B
7 : 18
MSL Ženy
13.5. 11:30
NI037
Hlučín - MHK Karviná
28 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.