Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo ZDA
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Josef Malina
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
19.2. 09:00
AIA052
TJ FS Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 25
30.10. 09:00
AIA025
TJ FS Napajedla - Žeravice
27 : 33
8.10. 15:30
AIA013
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 21
2.liga starší dorostenci SM
25.2. 15:00
AIB053
Vsetín - Zlín
24 : 39
19.2. 14:30
AIB052
Zlín - Litovel
26 : 24
11.2. 15:00
AIB045
Vsetín - Litovel
29 : 24
27.11. 13:00
AIB034
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
20.11. 14:00
AIB029
Vsetín - Olomouc
33 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
26.3. 17:30
AIC010
V. Bystřice - Sokol Juliánov
50 : 31
11.3. 12:00
AIC006
Rožnov p.R. - HK Ivančice
24 : 35
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
6.5. 11:30
AID025
Vsetín - HK Bystřice p.H.
48 : 30
22.4. 13:15
AID020
Žeravice - Vsetín
41 : 30
2.4. 15:00
AID015
Vsetín - SKH Polanka n.O.
31 : 33
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
30.4. 11:00
AIE022
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
23.4. 17:00
AIE019
Olomouc - TJ FS Napajedla
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 14:30
ALB131
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
19.3. 14:30
ALB092
Hranice - Zlín
31 : 37
12.3. 18:00
ALB088
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
43 : 39
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO180
Pepino SKP Fr.-Místek A - U. Hradiště
26 : 18
18.3. 14:00
AO177
U. Hradiště - Sokol V. Meziříčí
20 : 9
18.3. 11:15
AO174
U. Hradiště - Most
27 : 23
18.3. 10:20
AO173
Pepino SKP Fr.-Místek A - Náchod
20 : 19
18.3. 08:30
AO171
Náchod - U. Hradiště
31 : 28
10.12. 16:00
AO008
Handball Brno - Most
19 : 24
10.12. 15:00
AO007
Žeravice - TJ Cement Hranice A
22 : 22
10.12. 12:00
AO004
Žeravice - Handball Brno
24 : 23
10.12. 11:00
AO003
Most - TJ STM Olomouc
20 : 21
10.12. 09:00
AO001
TJ STM Olomouc - Žeravice
20 : 12
Žákovská liga starších žaček
14.5. 14:55
AP288
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
14.5. 14:00
AP287
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo ZDA - 13. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Vsetín_ch
16 : 23
video
online
Bystřice p.H. - Zlín A_d
20 : 19
video
online
Zubří A_ch - Luhačovice
42 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A_ch
12
11
0
1
356 : 217
22
2
Zubří A_ch
12
10
0
2
360 : 262
20
3
Zlín A_d
12
8
0
4
301 : 191
16
4
Bystřice p.H.
12
6
0
6
242 : 251
12
5
Rožnov p.R.
12
4
0
8
232 : 287
8
6
Vsetín_ch
12
2
0
10
197 : 331
4
7
Luhačovice
12
1
0
11
177 : 326
2
Tabulka střelců
Pavel Mancl
HC Zlín A_ch
145
Marek Pšenica
HC Zubří A_ch
106
Matyáš Cinibulk
KH Zbrojovka Vsetín_ch
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Všetička
TJ Rožnov p.R._ch
25
Marek Zach
TJ Sokol Luhačovice_s
13
Ondřej Krupa
HC Zubří A_ch
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sebastián Bednařík
TJ Sokol Luhačovice_s
22
Marek Pšenica
HC Zubří A_ch
18
Viktorie Pohunková
HC Zlín A_d
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.