Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Jakub Uhlíř
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
18.3. 18:00
AC096
Košutka - Třeboň
39 : 20
4.12. 13:00
AC060
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
25 : 22
9.10. 17:30
AC022
TJ Lokomotiva Plzeň - Č.Budějovice
35 : 25
1.10. 18:00
AC018
Zruč n.S. - Třeboň
24 : 22
2.liga muži SVČ
8.5. 19:30
AD127
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
4.3. 17:00
AD083
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
26 : 22
26.11. 17:00
AD053
Sokol Úvaly - Dukla B
27 : 32
20.11. 15:00
AD043
Slavia - L.Vršovice
35 : 25
12.11. 18:00
AD039
Ústí n.L. - Náchod "B"
31 : 27
22.10. 10:00
AD034
Dukla B - Ústí n.L.
36 : 16
18.9. 16:00
AD004
HK Lovosice B - Sokol Úvaly
31 : 15
1.liga starší dorostenci
1.4. 14:00
AG103
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
32 : 29
4.3. 15:00
AG083
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
24 : 24
22.10. 14:00
AG034
Dukla - HBC Strakonice 1921
39 : 17
18.9. 14:00
AG004
HK Lovosice - TJ Sokol Úvaly
31 : 19
1.liga mladší dorostenci
1.4. 12:00
AJ103
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
38 : 28
22.10. 12:00
AJ034
Dukla - V. Bystřice
33 : 27
25.9. 11:00
AJ011
HK Baník Most - Talent Plzeň A
22 : 37
18.9. 12:00
AJ004
HK Lovosice - Liberec
32 : 26
2.liga mladší dorostenci JČ
1.4. 10:00
AKA107
Sokol Žďár n. S. - Třeboň
40 : 12
4.12. 17:00
AKA060
TJ Loko Č.Budějovice - HBC Strakonice
35 : 44
2.liga mladší dorostenci SČ
4.3. 13:00
AKB083
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
46 : 24
26.11. 15:00
AKB053
TJ Sokol Úvaly - Vršovice B
22 : 21
12.11. 16:00
AKB039
HSK Tygři Ústí n.L. - Náchod
21 : 28
Český pohár mužů
27.8. 13:30
AM014
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
20 : 35
Český pohár žen
10.9. 11:30
AN004
Milevsko - J.Hradec
22 : 40
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO190
Karviná A - Talent A
21 : 22
18.3. 15:50
AO189
Házená Mělník - Žeravice
22 : 18
18.3. 13:05
AO186
Žeravice - Liberec
30 : 17
18.3. 11:15
AO184
Talent A - Liberec
30 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.