Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Adéla Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1997
Typ licence
Licence B
Platnost licence
30.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
4.12. 11:00
AIA037
Žeravice - Bohunice
28 : 33
2.liga starší dorostenci SM
10.12. 15:30
AIB042
V. Bystřice - Rožnov p.R.
35 : 19
5.11. 15:00
AIB010
Litovel - Olomouc
40 : 22
1.liga mladší dorostenci
10.12. 13:30
AJ061
V. Bystřice - Sokol Nové Veselí
25 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
27.11. 12:30
ALB051
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
25 : 22
9.10. 14:30
ALB024
Hranice - Litovel
30 : 36
1.liga starší dorostenky - východ
10.12. 11:30
AUB051
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
15 : 28
2.liga mladší dorostenky - východ
4.12. 09:00
AVB055
SK Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 31
LOLK muži
15.10. 14:00
OA021
U. Hradiště - Droždín
20 : 26
LOLK starší žáci
16.10. 09:30
OB022
STM Olomouc B - TJ Cement Hranice A
16 : 28
16.10. 08:15
OB023
STM Olomouc A - Žeravice
21 : 19
8.10. 10:30
OB019
Žeravice - STM Olomouc B
32 : 17
LOLK mladší žactvo
8.10. 09:00
OC029
Žeravice - Zora Olomouc
12 : 9
LOLK mladší žáci jaro I.
10.6. 08:00
OG029
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.