Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Adéla Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1997
Typ licence
Licence B
Platnost licence
30.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
4.12. 11:00
AIA037
Žeravice - Bohunice
28 : 33
2.liga starší dorostenci SM
10.12. 15:30
AIB042
V. Bystřice - Rožnov p.R.
35 : 19
5.11. 15:00
AIB010
Litovel - Olomouc
40 : 22
1.liga mladší dorostenci
10.12. 13:30
AJ061
V. Bystřice - Sokol Nové Veselí
25 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
27.11. 12:30
ALB051
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
25 : 22
9.10. 14:30
ALB024
Hranice - Litovel
30 : 36
1.liga starší dorostenky - východ
10.12. 11:30
AUB051
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
15 : 28
2.liga mladší dorostenky - východ
4.12. 09:00
AVB055
SK Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 31
LOLK muži
15.10. 14:00
OA021
U. Hradiště - Droždín
20 : 26
LOLK starší žáci
16.10. 09:30
OB022
STM Olomouc B - TJ Cement Hranice A
16 : 28
16.10. 08:15
OB023
STM Olomouc A - Žeravice
21 : 19
8.10. 10:30
OB019
Žeravice - STM Olomouc B
32 : 17
LOLK mladší žactvo
8.10. 09:00
OC029
Žeravice - Zora Olomouc
12 : 9
LOLK mladší žáci jaro I.
10.6. 08:00
OG029
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo II jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Holešov_ch - Napajedla_ch
15 : 7
video
online
Kunovice_d - Bystřice p.H.
15 : 22
video
online
Otrokovice_d - U.Hradiště
13 : 11
video
online
Zubří B_ch - L.Zubří_d
5 : 27
video
online
Hovězí_d - Luhačovice
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří_d
9
8
0
1
214 : 134
16
2
Otrokovice_d
9
7
0
2
159 : 100
14
3
U.Hradiště
9
7
0
2
190 : 107
14
4
Holešov_ch
9
6
0
3
145 : 124
12
5
Bystřice p.H.
9
5
0
4
141 : 141
10
6
Kunovice_d
9
3
0
6
97 : 146
6
7
Napajedla_ch
9
2
2
5
115 : 147
6
8
Zubří B_ch
9
2
1
6
107 : 170
5
9
Luhačovice
9
2
0
7
114 : 152
4
10
Hovězí_d
9
1
1
7
116 : 177
3
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
70
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
66
Tereza Filípková
SHK Kunovice_d
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
8
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
6
Zuzana Žůrková
HK Bystřice p. H. B_s
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Hrabal
HK Bystřice p. H. B_s
10
Natálie Slunečková
SHK Kunovice_d
8
Alžběta Omelková
SHK Kunovice_d
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.