Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Petr Mužný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1949
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK muži
21.5. 16:00
OA060
Žeravice - Dřevohostice
29 : 22
30.4. 14:30
OA036
Dřevohostice - Senice
30 : 22
29.4. 15:00
OA049
Droždín - U. Hradiště
23 : 24
1.4. 15:00
OA039
Droždín - Val.Meziříčí
29 : 23
29.10. 15:00
OA032
Žeravice - Val.Meziříčí
37 : 22
16.10. 14:30
OA023
Dřevohostice - Žeravice
28 : 21
24.9. 13:00
OA011
Val.Meziříčí - Droždín
23 : 30
LOLK starší žáci
17.10. 17:30
OB004
TJ Cement Hranice B - Žeravice
11 : 31
LOLK starší žáci jaro I.
9.4. 08:15
OD004
TJ Cement Hranice A - V. Bystřice A
29 : 27
2.4. 08:15
OD001
TJ Cement Hranice A - Žeravice
24 : 23
LOLK starší žáci jaro II.
23.4. 14:00
OE008
TJ Cement Hranice B - Litovel
22 : 25
9.4. 14:30
OE006
TJ Cement Hranice B - Velká Bystřice B
19 : 21
2.4. 10:30
OE001
TJ Cement Hranice B - TJ Sokol Centrum Haná
20 : 25
LOLK mladší žáci jaro II.
10.6. 09:00
OH030
Horka nad Moravou - Hranice
27 : 13
30.4. 09:00
OH012
DHK Litovel - Litovel
19 : 29
23.4. 12:30
OH008
Hranice - Litovel
15 : 29
9.4. 13:00
OH006
Hranice - DHK Litovel
15 : 15
2.4. 13:00
OH001
Hranice - TJ Sokol Centrum Haná B
21 : 25
ZL mladší žactvo I podzim
2.10. 09:00
ZDA011
Zubří A_ch - Rožnov p.R.
34 : 22
ZL mladší žactvo II podzim
2.10. 10:15
ZDB013
Zubří B_ch - Val.Meziříčí
11 : 26
24.9. 09:00
ZDB007
Val.Meziříčí - Bystřice p.H.
18 : 17
ZL starší žačky
29.10. 13:30
ZE023
Žeravice - Zlín B
14 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL starší žáci ZC - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří A - Vsetín
37 : 32
video
online
Holešov - Zlín
24 : 36
video
online
U. Hradiště - Zubří B
30 : 20
video
online
Napajedla - Bystřice p.H.
32 : 15
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
30 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
20
18
1
1
636 : 404
37
2
Zlín
20
17
0
3
617 : 356
34
3
U. Hradiště
20
16
0
4
576 : 415
32
4
Napajedla
20
12
0
8
427 : 402
24
5
Rožnov p.R.
20
11
0
9
491 : 434
22
6
Luhačovice
20
10
1
9
507 : 497
21
7
Vsetín
20
8
1
11
503 : 542
17
8
Zubří B
20
7
1
12
474 : 468
15
9
Zlín
20
5
0
15
476 : 558
10
10
Holešov
20
3
0
17
304 : 620
6
11
Bystřice p.H.
20
1
0
19
288 : 603
2
Tabulka střelců
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
218
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice
184
David Bardoděj
TJ Holešov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Mrázek
HC Zlín B
28
Jonáš Dostálek
TJ Sokol Luhačovice
26
Tomáš Mozola
HK Bystřice pod Hostýnem
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
54
Dominik Melichařík
TJ Rožnov p.R.
30
Martin Horňák
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.