Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky ZE
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Petr Ochmann
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci JM
20.11. 15:00
ALA047
Sokol Juliánov - Sokol Telnice
29 : 44
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 15:00
ALB117
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 30
1.4. 14:00
ALB108
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
25 : 32
19.11. 13:00
ALB043
Házená Uničov - TJ STM Olomouc
29 : 49
22.10. 13:00
ALB036
Litovel - Zlín
25 : 23
16.10. 12:30
ALB029
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
39 : 15
15.10. 13:00
ALB025
Litovel - Házená Uničov
52 : 33
Český pohár mužů
27.8. 18:30
AM021
Sokol II.Prostějov - Bohunice
28 : 22
27.8. 15:00
AM022
Droždín - Šumperk
27 : 28
Žákovská liga starších žáků
18.3. 15:50
AO179
Sokol V. Meziříčí - Náchod
8 : 27
18.3. 14:55
AO178
Most - Pepino SKP Fr.-Místek A
17 : 34
18.3. 13:05
AO176
Náchod - Most
27 : 17
18.3. 12:10
AO175
Sokol V. Meziříčí - Pepino SKP Fr.-Místek A
5 : 24
18.3. 09:25
AO172
Most - Sokol V. Meziříčí
26 : 4
19.2. 15:50
AO139
Karviná A - HBC Strakonice
22 : 12
19.2. 14:55
AO138
U. Hradiště - Jičín
28 : 24
19.2. 12:10
AO135
Karviná A - Jičín
36 : 7
19.2. 11:15
AO134
Handball Brno - U. Hradiště
27 : 25
19.2. 09:25
AO132
U. Hradiště - Karviná A
17 : 36
19.2. 08:30
AO131
HBC Strakonice - Handball Brno
27 : 24
21.1. 17:15
AO100
U. Hradiště - Zubří A
16 : 25
21.1. 15:25
AO098
Šťáhlavy - U. Hradiště
25 : 20
21.1. 13:35
AO096
Pardubice - Šťáhlavy
20 : 28
21.1. 10:50
AO093
U. Hradiště - Pardubice
29 : 9
21.1. 09:00
AO091
Pardubice - Zubří A
16 : 24
11.12. 17:30
AO020
U. Hradiště - Dukla A
21 : 34
11.12. 15:30
AO018
Liberec - U. Hradiště
23 : 27
11.12. 14:30
AO017
Dukla A - Lovosice
34 : 15
11.12. 12:30
AO015
Lovosice - U. Hradiště
20 : 24
11.12. 09:30
AO012
Liberec - Lovosice
24 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL starší žačky ZE - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín A - Kunovice
24 : 21
video
online
Otrokovice - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
14 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín B
12
10
0
2
301 : 225
20
2
Zlín A
12
9
0
3
305 : 242
18
3
Kunovice
12
8
0
4
284 : 235
16
4
DHK Zora Olomouc
12
7
0
5
301 : 289
14
5
Otrokovice
12
3
2
7
199 : 252
8
6
Žeravice
12
2
1
9
201 : 271
5
7
DHK Zora Olomouc B
12
0
3
9
229 : 306
3
Tabulka střelců
Lucie Fleková
SHK Kunovice
114
Jana Hvozdenská
HC Zlín B
100
Michaela Daňková
HC Zlín A
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Šebestová
SK Žeravice
29
Lucie Fleková
SHK Kunovice
21
Michaela Daňková
HC Zlín A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Magdaléna Foretová
DHK Zora Olomouc
20
Alžběta Měsíčková
SHK Kunovice
18
Markéta Grofková
DHK Zora Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.