Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Petr Ochmann
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 10:30
AE124
Hustopeče - Juliánov
35 : 24
26.3. 10:30
AE098
Hustopeče - Maloměřice
31 : 27
12.3. 17:00
AE090
Juliánov - Bohunice
22 : 27
4.12. 15:00
AE057
Bohunice - SK Kuřim
26 : 24
20.11. 17:00
AE047
Juliánov - Telnice
26 : 26
13.11. 16:00
AE040
Sokol II.Prostějov - Ivančice
26 : 22
2.liga muži SM
19.11. 15:00
AF043
Uničov A - Vsetín
23 : 31
16.10. 16:00
AF025
Tatran Litovel B - Uničov A
34 : 29
2.10. 10:30
AF017
Šumperk - Rožnov p.R.
18 : 20
24.9. 17:00
AF012
Holešov-Přerov - SK Velká Bystřice B
29 : 23
17.9. 17:00
AF001
Holešov-Přerov - Uničov A
25 : 21
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 11:00
AIA053
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
6.11. 12:30
AIA041
TJ Sokol Horka n.M. - Žeravice
17 : 39
30.10. 12:30
AIA027
TJ Sokol Horka n.M. - Bohunice
21 : 37
2.10. 16:00
AIA012
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H.
26 : 32
25.9. 16:00
AIA006
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
26 : 38
2.liga starší dorostenci SM
26.2. 16:00
AIB056
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
10.12. 15:30
AIB042
V. Bystřice - Rožnov p.R.
35 : 19
22.10. 15:00
AIB024
Litovel - Zlín
23 : 24
15.10. 15:00
AIB017
Litovel - Vsetín
33 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
12.3. 15:00
AIC005
Sokol Juliánov - Zlín
26 : 24
4.3. 10:00
AIC003
Zlín - Bohunice
36 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
5.3. 14:00
AID003
Žeravice - HC Zubří "B"
33 : 43
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
23.4. 15:00
AIE021
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
1.4. 12:00
AIE014
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
1.liga mladší dorostenci
10.12. 13:30
AJ061
V. Bystřice - Sokol Nové Veselí
25 : 31
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 12:30
ALA124
Hustopeče - Sokol Juliánov
33 : 27
26.3. 12:30
ALA098
Hustopeče - SKKP Handball Brno
23 : 30
12.3. 13:00
ALA090
Sokol Juliánov - Bohunice
27 : 35
4.12. 17:00
ALA057
Bohunice - Sokolnice
30 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.