Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
13.4. 19:00
AA175
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
29 : 28
12.4. 19:00
AA159
Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí
27 : 34
18.2. 18:00
AA108
Kopřivnice - SKKP Handball Brno
26 : 24
12.2. 10:30
AA099
HCB Karviná - Tatran Litovel
38 : 34
18.12. 17:00
AA088
Pepino SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
24 : 21
28.10. 17:00
AA049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
27 : 24
8.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
19 : 23
17.9. 18:00
AA013
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 22
10.9. 17:00
AA011
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
26 : 28
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE129
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
7.5. 11:00
AE128
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
29.4. 10:30
AE125
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
29 : 33
25.3. 16:00
AE099
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
21 : 21
5.3. 10:30
AE080
Ivančice - Juliánov
33 : 30
11.12. 10:30
AE065
Maloměřice - Bohunice
25 : 19
26.11. 17:00
AE050
Telnice - Házená Tišnov
33 : 33
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF119
Holešov-Přerov - Rožnov p.R.
31 : 30
25.3. 10:30
AF102
Luhačovice - Tatran Litovel B
28 : 27
4.12. 14:30
AF057
SK Velká Bystřice B - Rožnov p.R.
26 : 28
20.11. 16:00
AF047
Tatran Litovel B - Šumperk
25 : 24
23.10. 16:00
AF036
Tatran Litovel B - Luhačovice
30 : 30
2.10. 11:30
AF013
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 29
18.9. 10:30
AF006
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
2.liga starší dorostenci JM
20.11. 09:00
AIA032
HK Bystřice p.H. - TJ FS Napajedla
27 : 23
2.liga starší dorostenci SM
19.2. 14:30
AIB051
V. Bystřice - HC Zubří "B"
44 : 27
16.12. 18:30
AIB038
Olomouc - Litovel
27 : 37
30.10. 11:00
AIB008
Olomouc - HC Zubří "B"
36 : 44
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 10:00
AIC030
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
29 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
29.4. 15:00
AIE024
Litovel - Olomouc
47 : 28
9.4. 15:00
AIE017
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.