Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
26.3. 10:30
AE098
Hustopeče - Maloměřice
31 : 27
4.12. 15:00
AE057
Bohunice - SK Kuřim
26 : 24
2.liga muži SM
12.3. 16:00
AF090
Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B
27 : 23
3.12. 17:00
AF056
Holešov-Přerov - Vsetín
29 : 30
13.11. 10:30
AF039
Šumperk - SK Velká Bystřice B
39 : 29
12.11. 16:00
AF042
Rožnov p.R. - Vsetín
28 : 26
16.10. 16:00
AF025
Tatran Litovel B - Uničov A
34 : 29
16.10. 10:30
AF028
Šumperk - MHK Karviná
29 : 17
2.liga starší dorostenci JM
11.12. 09:00
AIA043
TJ FS Napajedla - HK Ivančice
22 : 36
2.liga starší dorostenci SM
14.12. 17:45
AIB044
Litovel - HC Zubří "B"
35 : 39
12.11. 14:00
AIB028
Rožnov p.R. - Olomouc
26 : 21
17.9. 15:00
AIB003
Litovel - SKH Polanka n.O.
31 : 38
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
29.4. 15:30
AIC022
V. Bystřice - HK Ivančice
34 : 41
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.5. 15:00
AIE030
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
23 : 36
6.5. 17:00
AIE025
Litovel - TJ FS Napajedla
36 : 23
11.3. 14:00
AIE006
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
31 : 29
1.liga mladší dorostenci
29.4. 13:30
AJ126
V. Bystřice - Pepino SKP F-M
28 : 35
2.liga mladší dorostenci JM
26.3. 12:30
ALA098
Hustopeče - SKKP Handball Brno
23 : 30
4.12. 17:00
ALA057
Bohunice - Sokolnice
30 : 23
2.liga mladší dorostenci SM
12.11. 12:00
ALB042
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
34 : 33
17.9. 13:00
ALB003
Litovel - TJ STM Olomouc
45 : 24
Český pohár mužů
3.9. 14:30
AM031
Uničov A - Sokol Kostelec na Hané
25 : 21
2.liga ženy - východ
10.3. 19:00
AT039
SK Velká Bystřice - Bohunice
29 : 24
1.liga starší dorostenky - východ
5.3. 17:00
AUB086
SK Velká Bystřice - Olomouc
22 : 43
11.12. 13:00
AUB066
SHK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
24 : 24
15.10. 15:00
AUB020
Olomouc - SK Velká Bystřice
37 : 13
LOLK muži
28.5. 10:30
OA063
Senice - Dřevohostice
35 : 20
23.4. 10:30
OA047
Senice - Žeravice
21 : 30
8.4. 16:00
OA042
Žeravice - Droždín
20 : 21
1.4. 15:00
OA039
Droždín - Val.Meziříčí
29 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.