Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo ZDB
Krajské školní ligy
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenky
9.4. 13:30
AV110
Olomouc - Háje
21 : 20
13.11. 14:00
AV046
Poruba - S.Vršovice
30 : 25
16.10. 13:30
AV020
Olomouc - S.Vršovice
28 : 21
2.liga mladší dorostenky - východ
25.2. 17:00
AVB080
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
21 : 26
W.H.I.L.
19.5. 18:30
AW192
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
28 : 25
1.4. 18:00
AW161
Sokol Poruba - Sokol Písek
30 : 21
20.11. 17:00
AW077
HC Zlín - ŠKP Bratislava
34 : 14
LOLK muži
29.4. 16:00
OA052
Val.Meziříčí - Veselá
30 : 27
ZL starší žáci
11.5. 16:00
ZC131
Zubří A - Vsetín
37 : 32
8.4. 10:15
ZC110
Rožnov p.R. - Zlín
34 : 27
26.3. 10:15
ZC098
Zubří B - Vsetín
19 : 22
26.2. 11:30
ZC084
Zubří B - Bystřice p.H.
27 : 11
11.2. 13:00
ZC074
Zlín - Zubří B
32 : 28
9.2. 17:40
ZC070
Rožnov p.R. - U. Hradiště
18 : 30
12.11. 10:15
ZC053
Rožnov p.R. - Holešov
30 : 17
18.9. 11:30
ZC002
Zubří A - Zlín
33 : 16
ZL mladší žactvo I podzim
5.11. 09:00
ZDA030
Rožnov p.R. - Zlín A_d
13 : 26
25.9. 09:00
ZDA005
Vsetín_ch - Bystřice p.H.
19 : 27
18.9. 10:15
ZDA004
Zubří A_ch - Bystřice p.H.
20 : 13
10.9. 09:00
ZDA053
Vsetín_ch - Zubří A_ch
17 : 29
ZL mladší žactvo I jaro
8.4. 09:00
ZDAJ029
Rožnov p.R. - Holešov_ch
30 : 15
26.3. 09:00
ZDAJ016
Zubří A_ch - Zlín A_ch
25 : 31
5.3. 15:30
ZDAJ004
Zubří A_ch - Vsetín_ch
36 : 17
ZL mladší žactvo II jaro
5.3. 16:45
ZDBJ001
Zubří B_ch - Hovězí_d
20 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo ZDB - 11. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Zlín B_d
8 : 15
video
online
L.Zubří_d - Zubří B_ch
17 : 16
video
online
Kunovice_d - U.Hradiště
5 : 20
video
online
Bystřice p.H. - Napajedla_ch
21 : 14
video
online
Hovězí_d - Val.Meziříčí
8 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Val.Meziříčí
10
9
0
1
202 : 135
18
2
Zlín B_d
10
9
0
1
199 : 115
18
3
Otrokovice_d
10
8
0
2
174 : 105
16
4
U.Hradiště
10
8
0
2
196 : 118
16
5
L.Zubří_d
10
6
0
4
148 : 133
12
6
Bystřice p.H.
10
4
0
6
159 : 141
8
7
Holešov_ch
10
4
0
6
120 : 134
8
8
Hovězí_d
10
3
0
7
115 : 179
6
9
Zubří B_ch
10
2
0
8
134 : 195
4
10
Napajedla_ch
10
2
0
8
110 : 181
4
11
Kunovice_d
10
0
0
10
69 : 190
0
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
103
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_s
88
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
12
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
9
Filip Navrátil
HK Bystřice p. H. B_s
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_s
18
Veronika Černá
TJ Sokol Hovězí_s
14
Šimon Pospíšil
TJ Holešov_A_s
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.