Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
30.4. 17:00
AB121
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
22 : 22
4.12. 14:00
AB059
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
29 : 29
9.10. 17:00
AB022
Sokol Ostrava - SK Velká Bystřice
16 : 31
2.10. 16:00
AB015
HC Zlín - Sokol Ostrava
32 : 17
17.9. 17:30
AB005
SK Velká Bystřice - Jičín "B"
32 : 23
2.liga muži SM
25.9. 16:00
AF010
Vsetín - Luhačovice
40 : 32
1.liga starší dorostenci
30.4. 15:00
AG121
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
23.10. 15:00
AG035
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
2.liga starší dorostenci SM
23.10. 17:00
AIB023
HC Zubří "B" - V. Bystřice
32 : 39
2.10. 12:00
AIB011
Zlín - Rožnov p.R.
30 : 26
25.9. 14:00
AIB005
Vsetín - V. Bystřice
35 : 42
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
11.5. 17:30
AID026
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
53 : 19
8.5. 13:00
AID030
SKH Polanka n.O. - Vsetín
28 : 26
1.liga mladší dorostenci
23.10. 13:00
AJ035
Zubří - Pepino SKP F-M
33 : 31
17.9. 15:30
AJ006
V. Bystřice - Karviná
29 : 36
2.liga mladší dorostenci SM
30.4. 13:00
ALB121
Sokol Ostrava - Házená Uničov
45 : 28
9.4. 16:00
ALB109
TJ STM Olomouc - Házená Uničov
45 : 32
4.12. 16:00
ALB059
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 37
2.10. 14:00
ALB015
Zlín - Sokol Ostrava
52 : 21
Český pohár mužů
17.11. 16:30
AM075
MHK Karviná - Cement Hranice
20 : 27
28.9. 14:00
AM066
Vsetín - HCB Karviná
22 : 44
1.liga ženy
9.4. 11:30
AR110
Olomouc B - Kunovice
20 : 21
25.2. 15:00
AR080
Otrokovice - HK Hodonín
30 : 30
11.2. 17:00
AR069
Zlín B - HK Hodonín
22 : 33
16.10. 11:30
AR020
Olomouc B - S.Vršovice
33 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
22.4. 15:00
AUB118
Poruba - Tatran Bohunice
17 : 30
25.2. 19:00
AUB080
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
30 : 30
11.2. 15:00
AUB069
Zlín - HK Hodonín
33 : 26
13.11. 10:00
AUB046
Poruba - SK Velká Bystřice
23 : 16
1.liga starší dorostenky 1-4
21.5. 17:30
AUF004
Zlín - DHC Plzeň
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - 2. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Žeravice
27 : 26
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.