Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo ZDA
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
30.4. 17:00
AB121
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
22 : 22
4.12. 14:00
AB059
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
29 : 29
9.10. 17:00
AB022
Sokol Ostrava - SK Velká Bystřice
16 : 31
2.10. 16:00
AB015
HC Zlín - Sokol Ostrava
32 : 17
17.9. 17:30
AB005
SK Velká Bystřice - Jičín "B"
32 : 23
2.liga muži SM
25.9. 16:00
AF010
Vsetín - Luhačovice
40 : 32
1.liga starší dorostenci
30.4. 15:00
AG121
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
23.10. 15:00
AG035
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
2.liga starší dorostenci SM
23.10. 17:00
AIB023
HC Zubří "B" - V. Bystřice
32 : 39
2.10. 12:00
AIB011
Zlín - Rožnov p.R.
30 : 26
25.9. 14:00
AIB005
Vsetín - V. Bystřice
35 : 42
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
11.5. 17:30
AID026
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
53 : 19
8.5. 13:00
AID030
SKH Polanka n.O. - Vsetín
28 : 26
1.liga mladší dorostenci
23.10. 13:00
AJ035
Zubří - Pepino SKP F-M
33 : 31
17.9. 15:30
AJ006
V. Bystřice - Karviná
29 : 36
2.liga mladší dorostenci SM
30.4. 13:00
ALB121
Sokol Ostrava - Házená Uničov
45 : 28
9.4. 16:00
ALB109
TJ STM Olomouc - Házená Uničov
45 : 32
4.12. 16:00
ALB059
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 37
2.10. 14:00
ALB015
Zlín - Sokol Ostrava
52 : 21
Český pohár mužů
17.11. 16:30
AM075
MHK Karviná - Cement Hranice
20 : 27
28.9. 14:00
AM066
Vsetín - HCB Karviná
22 : 44
1.liga ženy
9.4. 11:30
AR110
Olomouc B - Kunovice
20 : 21
25.2. 15:00
AR080
Otrokovice - HK Hodonín
30 : 30
11.2. 17:00
AR069
Zlín B - HK Hodonín
22 : 33
16.10. 11:30
AR020
Olomouc B - S.Vršovice
33 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
22.4. 15:00
AUB118
Poruba - Tatran Bohunice
17 : 30
25.2. 19:00
AUB080
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
30 : 30
11.2. 15:00
AUB069
Zlín - HK Hodonín
33 : 26
13.11. 10:00
AUB046
Poruba - SK Velká Bystřice
23 : 16
1.liga starší dorostenky 1-4
21.5. 17:30
AUF004
Zlín - DHC Plzeň
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo ZDA - 13. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Vsetín_ch
16 : 23
video
online
Bystřice p.H. - Zlín A_d
20 : 19
video
online
Zubří A_ch - Luhačovice
42 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A_ch
12
11
0
1
356 : 217
22
2
Zubří A_ch
12
10
0
2
360 : 262
20
3
Zlín A_d
12
8
0
4
301 : 191
16
4
Bystřice p.H.
12
6
0
6
242 : 251
12
5
Rožnov p.R.
12
4
0
8
232 : 287
8
6
Vsetín_ch
12
2
0
10
197 : 331
4
7
Luhačovice
12
1
0
11
177 : 326
2
Tabulka střelců
Pavel Mancl
HC Zlín A_ch
145
Marek Pšenica
HC Zubří A_ch
106
Matyáš Cinibulk
KH Zbrojovka Vsetín_ch
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Všetička
TJ Rožnov p.R._ch
25
Marek Zach
TJ Sokol Luhačovice_s
13
Ondřej Krupa
HC Zubří A_ch
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sebastián Bednařík
TJ Sokol Luhačovice_s
22
Marek Pšenica
HC Zubří A_ch
18
Viktorie Pohunková
HC Zlín A_d
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.