Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Pavel Friedel
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
30.4. 17:00
AB121
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
22 : 22
4.12. 14:00
AB059
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
29 : 29
2.10. 16:00
AB015
HC Zlín - Sokol Ostrava
32 : 17
2.liga muži SM
27.11. 17:00
AF049
Pepino SKP F-M B - Uničov A
39 : 29
1.liga starší dorostenci
30.4. 15:00
AG121
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
27.11. 15:00
AG049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20 : 28
23.10. 15:00
AG035
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
2.liga starší dorostenci SM
23.10. 17:00
AIB023
HC Zubří "B" - V. Bystřice
32 : 39
2.10. 12:00
AIB011
Zlín - Rožnov p.R.
30 : 26
1.liga mladší dorostenci
27.11. 13:00
AJ049
Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí
23 : 28
23.10. 13:00
AJ035
Zubří - Pepino SKP F-M
33 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
30.4. 13:00
ALB121
Sokol Ostrava - Házená Uničov
45 : 28
9.4. 16:00
ALB109
TJ STM Olomouc - Házená Uničov
45 : 32
4.12. 16:00
ALB059
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 37
2.10. 14:00
ALB015
Zlín - Sokol Ostrava
52 : 21
Český pohár mužů
17.11. 16:30
AM075
MHK Karviná - Cement Hranice
20 : 27
28.9. 14:00
AM066
Vsetín - HCB Karviná
22 : 44
1.liga ženy
9.4. 11:30
AR110
Olomouc B - Kunovice
20 : 21
2.4. 13:00
AR106
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 23
16.10. 11:30
AR020
Olomouc B - S.Vršovice
33 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
2.4. 17:00
AUB106
TJ Jiskra Otrokovice - SK Velká Bystřice
41 : 10
13.11. 10:00
AUB046
Poruba - SK Velká Bystřice
23 : 16
1.liga mladší dorostenky
9.4. 13:30
AV110
Olomouc - Háje
21 : 20
13.11. 14:00
AV046
Poruba - S.Vršovice
30 : 25
16.10. 13:30
AV020
Olomouc - S.Vršovice
28 : 21
2.liga mladší dorostenky - východ
2.4. 15:00
AVB106
TJ Jiskra Otrokovice - Karviná
44 : 27
W.H.I.L.
1.4. 18:00
AW161
Sokol Poruba - Sokol Písek
30 : 21
20.11. 17:00
AW077
HC Zlín - ŠKP Bratislava
34 : 14
MSL Muži
14.5. 16:00
NA071
Orlová - Třinec
22 : 28
MSL Starší žačky
6.11. 15:30
NJ025
Ostrava-Zábřeh - Třinec
40 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.