Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
29.4. 15:00
AE123
SK Kuřim - Bohunice
23 : 26
23.4. 17:00
AE117
Juliánov - Sokol II.Prostějov
31 : 24
22.4. 17:00
AE119
Ivančice - SK Kuřim
39 : 30
8.4. 15:00
AE110
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
27 : 28
26.3. 17:00
AE100
Telnice - Ivančice
37 : 33
4.3. 15:00
AE083
SK Kuřim - Telnice
33 : 34
4.3. 10:30
AE082
Maloměřice - Napajedla
35 : 14
11.12. 17:00
AE061
Telnice - Sokol V. Meziříčí
35 : 18
26.11. 15:00
AE053
SK Kuřim - Ivančice
25 : 41
12.11. 15:00
AE042
SK Kuřim - Maloměřice
21 : 27
16.10. 17:00
AE025
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
24 : 33
9.10. 15:00
AE024
Bohunice - Juliánov
35 : 19
24.9. 10:30
AE010
Maloměřice - Házená Tišnov
31 : 32
18.9. 15:00
AE002
Bohunice - Sokol Kostelec na Hané
24 : 25
2.liga muži SM
7.5. 16:00
AF130
Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
29 : 28
19.3. 13:30
AF092
SK Velká Bystřice B - Luhačovice
34 : 36
1.liga starší dorostenci
18.3. 16:00
AG091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
26 : 23
2.liga starší dorostenci JM
16.10. 15:00
AIA017
Sokol Juliánov - Žeravice
37 : 34
9.10. 13:00
AIA016
Bohunice - Sokol Juliánov
37 : 19
18.9. 13:00
AIA002
Bohunice - Sokol Sokolnice
37 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 13:30
AIC029
HK Ivančice - Bohunice
42 : 26
22.4. 15:00
AIC021
HK Ivančice - Rožnov p.R.
36 : 22
1.liga mladší dorostenci
18.3. 14:00
AJ091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
27 : 27
2.liga mladší dorostenci JČ
18.3. 18:00
AKA094
Sokol Žďár n. S. - HBC Strakonice
31 : 30
2.liga mladší dorostenci JM
4.4. 18:00
ALA100
Sokol Telnice - Nové Bránice
32 : 16
11.12. 15:00
ALA061
Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
50 : 32
13.11. 16:00
ALA042
Sokolnice - SKKP Handball Brno
24 : 30
16.10. 13:00
ALA025
Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí
35 : 41
9.10. 11:00
ALA024
Bohunice - Sokol Juliánov
43 : 33
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 14:00
ALB130
Litovel - Rožnov p.R.
30 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.