Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Arnošt Axmann
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK muži
30.4. 14:30
OA036
Dřevohostice - Senice
30 : 22
29.4. 15:00
OA049
Droždín - U. Hradiště
23 : 24
LOLK starší žáci
22.10. 11:00
OB028
Litovel - STM Olomouc B
21 : 18
17.10. 17:30
OB004
TJ Cement Hranice B - Žeravice
11 : 31
25.9. 09:00
OB011
TJ Cement Hranice B - Litovel
14 : 30
LOLK mladší žactvo
20.11. 09:00
OC061
STM Olomouc B - V. Bystřice
21 : 15
13.11. 14:30
OC057
Horka nad Moravou - Litovel
13 : 21
6.11. 09:30
OC053
Litovel - Senice na Hané
23 : 12
30.10. 09:00
OC045
Senice na Hané - Hranice
21 : 13
22.10. 09:30
OC042
Litovel - Zora Olomouc
19 : 20
16.10. 09:00
OC034
Senice na Hané - STM Olomouc B
11 : 26
15.10. 09:00
OC033
DHK Litovel - Žeravice
5 : 24
11.9. 15:30
OC002
Horka nad Moravou - DHK Litovel
21 : 11
LOLK starší žáci jaro I.
9.4. 08:15
OD004
TJ Cement Hranice A - V. Bystřice A
29 : 27
LOLK starší žáci jaro II.
23.4. 14:00
OE008
TJ Cement Hranice B - Litovel
22 : 25
9.4. 14:30
OE006
TJ Cement Hranice B - Velká Bystřice B
19 : 21
2.4. 11:00
OE003
Litovel - STM Olomouc B
21 : 22
LOLK mladší žáci jaro II.
8.5. 10:00
OH005
Litovel - Horka nad Moravou
20 : 15
30.4. 09:00
OH012
DHK Litovel - Litovel
19 : 29
23.4. 12:30
OH008
Hranice - Litovel
15 : 29
9.4. 13:00
OH006
Hranice - DHK Litovel
15 : 15
2.4. 09:00
OH002
DHK Litovel - Horka nad Moravou
21 : 28
1.4. 09:30
OH003
Litovel - Senice na Hané
21 : 16
ZL starší žačky
2.10. 15:00
ZE009
Žeravice - Kunovice
15 : 21
17.9. 16:00
ZE002
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo II jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Holešov_ch - Napajedla_ch
15 : 7
video
online
Kunovice_d - Bystřice p.H.
15 : 22
video
online
Otrokovice_d - U.Hradiště
13 : 11
video
online
Zubří B_ch - L.Zubří_d
5 : 27
video
online
Hovězí_d - Luhačovice
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří_d
9
8
0
1
214 : 134
16
2
Otrokovice_d
9
7
0
2
159 : 100
14
3
U.Hradiště
9
7
0
2
190 : 107
14
4
Holešov_ch
9
6
0
3
145 : 124
12
5
Bystřice p.H.
9
5
0
4
141 : 141
10
6
Kunovice_d
9
3
0
6
97 : 146
6
7
Napajedla_ch
9
2
2
5
115 : 147
6
8
Zubří B_ch
9
2
1
6
107 : 170
5
9
Luhačovice
9
2
0
7
114 : 152
4
10
Hovězí_d
9
1
1
7
116 : 177
3
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
70
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
66
Tereza Filípková
SHK Kunovice_d
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
8
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
6
Zuzana Žůrková
HK Bystřice p. H. B_s
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Hrabal
HK Bystřice p. H. B_s
10
Natálie Slunečková
SHK Kunovice_d
8
Alžběta Omelková
SHK Kunovice_d
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.