Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo ZDB
Krajské školní ligy
Arnošt Axmann
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK muži
30.4. 14:30
OA036
Dřevohostice - Senice
30 : 22
29.4. 15:00
OA049
Droždín - U. Hradiště
23 : 24
LOLK starší žáci
22.10. 11:00
OB028
Litovel - STM Olomouc B
21 : 18
17.10. 17:30
OB004
TJ Cement Hranice B - Žeravice
11 : 31
25.9. 09:00
OB011
TJ Cement Hranice B - Litovel
14 : 30
LOLK mladší žactvo
20.11. 09:00
OC061
STM Olomouc B - V. Bystřice
21 : 15
13.11. 14:30
OC057
Horka nad Moravou - Litovel
13 : 21
6.11. 09:30
OC053
Litovel - Senice na Hané
23 : 12
30.10. 09:00
OC045
Senice na Hané - Hranice
21 : 13
22.10. 09:30
OC042
Litovel - Zora Olomouc
19 : 20
16.10. 09:00
OC034
Senice na Hané - STM Olomouc B
11 : 26
15.10. 09:00
OC033
DHK Litovel - Žeravice
5 : 24
11.9. 15:30
OC002
Horka nad Moravou - DHK Litovel
21 : 11
LOLK starší žáci jaro I.
9.4. 08:15
OD004
TJ Cement Hranice A - V. Bystřice A
29 : 27
LOLK starší žáci jaro II.
23.4. 14:00
OE008
TJ Cement Hranice B - Litovel
22 : 25
9.4. 14:30
OE006
TJ Cement Hranice B - Velká Bystřice B
19 : 21
2.4. 11:00
OE003
Litovel - STM Olomouc B
21 : 22
LOLK mladší žáci jaro II.
8.5. 10:00
OH005
Litovel - Horka nad Moravou
20 : 15
30.4. 09:00
OH012
DHK Litovel - Litovel
19 : 29
23.4. 12:30
OH008
Hranice - Litovel
15 : 29
9.4. 13:00
OH006
Hranice - DHK Litovel
15 : 15
2.4. 09:00
OH002
DHK Litovel - Horka nad Moravou
21 : 28
1.4. 09:30
OH003
Litovel - Senice na Hané
21 : 16
ZL starší žačky
2.10. 15:00
ZE009
Žeravice - Kunovice
15 : 21
17.9. 16:00
ZE002
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo ZDB - 11. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Zlín B_d
8 : 15
video
online
L.Zubří_d - Zubří B_ch
17 : 16
video
online
Kunovice_d - U.Hradiště
5 : 20
video
online
Bystřice p.H. - Napajedla_ch
21 : 14
video
online
Hovězí_d - Val.Meziříčí
8 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Val.Meziříčí
10
9
0
1
202 : 135
18
2
Zlín B_d
10
9
0
1
199 : 115
18
3
Otrokovice_d
10
8
0
2
174 : 105
16
4
U.Hradiště
10
8
0
2
196 : 118
16
5
L.Zubří_d
10
6
0
4
148 : 133
12
6
Bystřice p.H.
10
4
0
6
159 : 141
8
7
Holešov_ch
10
4
0
6
120 : 134
8
8
Hovězí_d
10
3
0
7
115 : 179
6
9
Zubří B_ch
10
2
0
8
134 : 195
4
10
Napajedla_ch
10
2
0
8
110 : 181
4
11
Kunovice_d
10
0
0
10
69 : 190
0
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
103
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_s
88
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
12
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
9
Filip Navrátil
HK Bystřice p. H. B_s
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_s
18
Veronika Černá
TJ Sokol Hovězí_s
14
Šimon Pospíšil
TJ Holešov_A_s
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.