Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
František Nesrsta
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1944
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.7.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZL mladší žactvo I podzim
9.10. 13:15
ZDA016
Zlín A_d - Luhačovice
29 : 9
9.10. 10:30
ZDA015
Zlín A_ch - Zubří A_ch
38 : 27
ZL mladší žactvo I jaro
22.4. 18:30
ZDAJ034
Val.Meziříčí - Zubří A_ch
20 : 45
9.4. 16:00
ZDAJ28
Bystřice p.H. - Val.Meziříčí
21 : 20
5.4. 17:30
ZDAJ026
Zlín A_d - Zlín A_ch
20 : 34
12.3. 14:30
ZDAJ006
Bystřice p.H. - Zlín A_d
17 : 27
1.3. 17:30
ZDAJ003
Zlín A_d - Zlín B_d
15 : 15
26.2. 08:00
ZDAJ022
Holešov_ch - Vsetín_ch
19 : 24
ZL mladší žactvo II podzim
28.11. 17:00
ZDB061
Hovězí_d - Val.Meziříčí
8 : 34
20.11. 11:00
ZDB060
Napajedla_ch - Hovězí_d
14 : 13
19.11. 10:00
ZDB059
U.Hradiště - Bystřice p.H.
18 : 9
13.11. 14:30
ZDB051
Bystřice p.H. - Zlín B_d
16 : 21
12.11. 10:00
ZDB053
Otrokovice_d - Holešov_ch
23 : 11
6.11. 09:00
ZDB045
Holešov_ch - Kunovice_d
12 : 8
30.10. 12:30
ZDB040
Bystřice p.H. - Holešov_ch
20 : 7
29.10. 10:00
ZDB039
Hovězí_d - Zubří B_ch
24 : 11
26.10. 16:30
ZDB037
U.Hradiště - Val.Meziříčí
21 : 13
23.10. 15:00
ZDB036
Zlín B_d - U.Hradiště
18 : 16
16.10. 14:30
ZDB029
Bystřice p.H. - L.Zubří_d
9 : 10
15.10. 08:45
ZDB025
Zlín B_d - Val.Meziříčí
17 : 18
8.10. 11:00
ZDB020
Otrokovice_d - Bystřice p.H.
24 : 12
2.10. 14:30
ZDB018
Bystřice p.H. - Kunovice_d
26 : 9
25.9. 09:00
ZDB010
L.Zubří_d - U.Hradiště
17 : 19
24.9. 09:30
ZDB009
Otrokovice_d - Napajedla_ch
16 : 7
18.9. 07:45
ZDB001
Holešov_ch - Val.Meziříčí
12 : 15
17.9. 10:00
ZDB006
Hovězí_d - Bystřice p.H.
11 : 8
ZL mladší žactvo II jaro
6.5. 09:30
ZDBJ043
Otrokovice_d - U.Hradiště
13 : 11
5.5. 17:00
ZDBJ044
Holešov_ch - Napajedla_ch
15 : 7
22.4. 16:00
ZDBJ031
Zubří B_ch - Kunovice_d
15 : 14
9.4. 14:30
ZDBJ28
Bystřice p.H. - Hovězí_d
16 : 9
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.