Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
6.5. 17:30
AB128
SK Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
33 : 31
29.4. 17:30
AB126
SK Velká Bystřice - HBC Strakonice 1921
26 : 28
9.4. 11:00
AB112
HK Bystřice p.H. - Náchod
31 : 30
19.3. 17:00
AB094
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
23 : 40
19.2. 11:00
AB072
HK Bystřice p.H. - HBC Strakonice 1921
34 : 27
2.10. 11:00
AB018
HK Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 26
2.liga muži JM
26.2. 15:00
AE078
Bohunice - Ivančice
29 : 28
4.12. 17:00
AE058
Juliánov - Hustopeče
26 : 32
2.liga muži EF-baráž
14.5. 14:00
AEF001
MHK Karviná - Hustopeče
32 : 37
2.liga muži SM
6.5. 15:30
AF131
SK Velká Bystřice B - Vsetín
27 : 36
8.4. 14:00
AF110
Rožnov p.R. - MHK Karviná
30 : 30
1.4. 17:30
AF108
Vsetín - Rožnov p.R.
32 : 25
18.3. 18:00
AF091
Uničov A - Tatran Litovel B
26 : 33
27.11. 10:30
AF050
Šumperk - Luhačovice
32 : 25
23.10. 11:00
AF034
Holešov-Přerov - Šumperk
35 : 29
1.liga starší dorostenci
7.5. 15:00
AG131
Zubří - Kopřivnice
45 : 21
26.3. 15:00
AG099
HCB Karviná - Sokol Ostrava
25 : 17
19.3. 15:00
AG094
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
33 : 30
18.2. 15:00
AG069
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 26
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 13:00
AIA055
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
19.2. 09:00
AIA051
HK Bystřice p.H. - Bohunice
24 : 38
3.12. 15:00
AIA038
HK Ivančice - Sokol Juliánov
37 : 22
16.10. 09:00
AIA019
HK Bystřice p.H. - HK Ivančice
25 : 34
2.liga starší dorostenci SM
9.10. 12:00
AIB015
Olomouc - Zlín
18 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
9.4. 09:00
AID016
HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
21 : 30
1.liga mladší dorostenci
7.5. 13:00
AJ131
Zubří - Kopřivnice
25 : 27
26.3. 13:00
AJ099
Karviná - HK Baník Most
39 : 29
18.2. 13:00
AJ069
Kopřivnice - Talent Plzeň A
34 : 26
2.liga mladší dorostenci JM
26.2. 11:00
ALA078
Bohunice - Nové Bránice
47 : 20
4.12. 15:00
ALA058
Sokol Juliánov - Hustopeče
35 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo I jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Holešov_ch - Zlín A_d
3 : 26
video
online
Zlín A_ch - Rožnov p.R.
41 : 16
video
online
Zlín B_d - Zubří A_ch
19 : 33
video
online
Vsetín_ch - Bystřice p.H.
16 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A_ch
8
8
0
0
287 : 153
16
2
Zubří A_ch
8
7
0
1
276 : 165
14
3
Zlín A_d
8
5
1
2
185 : 126
11
4
Zlín B_d
8
5
1
2
192 : 189
11
5
Vsetín_ch
8
3
0
5
143 : 229
6
6
Bystřice p.H.
8
3
0
5
164 : 190
6
7
Val.Meziříčí
8
2
0
6
150 : 195
4
8
Rožnov p.R.
8
2
0
6
178 : 218
4
9
Holešov_ch
8
0
0
8
116 : 226
0
Tabulka střelců
Pavel Mancl
HC Zlín A_ch
115
Matyáš Cinibulk
KH Zbrojovka Vsetín_ch
64
Adam Hill
HC Zlín A_ch
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
13
Vít Kutěj
TJ Rožnov p.R._ch
7
Pavel Mancl
HC Zlín A_ch
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Pšenica
HC Zubří A_ch
12
Jakub Mikeš
KH Zbrojovka Vsetín_ch
12
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_s
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.