Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo ZDB
Krajské školní ligy
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
6.5. 17:30
AB128
SK Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
33 : 31
29.4. 17:30
AB126
SK Velká Bystřice - HBC Strakonice 1921
26 : 28
9.4. 11:00
AB112
HK Bystřice p.H. - Náchod
31 : 30
19.3. 17:00
AB094
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
23 : 40
19.2. 11:00
AB072
HK Bystřice p.H. - HBC Strakonice 1921
34 : 27
2.10. 11:00
AB018
HK Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 26
2.liga muži JM
26.2. 15:00
AE078
Bohunice - Ivančice
29 : 28
4.12. 17:00
AE058
Juliánov - Hustopeče
26 : 32
2.liga muži EF-baráž
14.5. 14:00
AEF001
MHK Karviná - Hustopeče
32 : 37
2.liga muži SM
6.5. 15:30
AF131
SK Velká Bystřice B - Vsetín
27 : 36
8.4. 14:00
AF110
Rožnov p.R. - MHK Karviná
30 : 30
1.4. 17:30
AF108
Vsetín - Rožnov p.R.
32 : 25
18.3. 18:00
AF091
Uničov A - Tatran Litovel B
26 : 33
27.11. 10:30
AF050
Šumperk - Luhačovice
32 : 25
23.10. 11:00
AF034
Holešov-Přerov - Šumperk
35 : 29
1.liga starší dorostenci
7.5. 15:00
AG131
Zubří - Kopřivnice
45 : 21
26.3. 15:00
AG099
HCB Karviná - Sokol Ostrava
25 : 17
19.3. 15:00
AG094
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
33 : 30
18.2. 15:00
AG069
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 26
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 13:00
AIA055
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
19.2. 09:00
AIA051
HK Bystřice p.H. - Bohunice
24 : 38
3.12. 15:00
AIA038
HK Ivančice - Sokol Juliánov
37 : 22
16.10. 09:00
AIA019
HK Bystřice p.H. - HK Ivančice
25 : 34
2.liga starší dorostenci SM
9.10. 12:00
AIB015
Olomouc - Zlín
18 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
9.4. 09:00
AID016
HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
21 : 30
1.liga mladší dorostenci
7.5. 13:00
AJ131
Zubří - Kopřivnice
25 : 27
26.3. 13:00
AJ099
Karviná - HK Baník Most
39 : 29
18.2. 13:00
AJ069
Kopřivnice - Talent Plzeň A
34 : 26
2.liga mladší dorostenci JM
26.2. 11:00
ALA078
Bohunice - Nové Bránice
47 : 20
4.12. 15:00
ALA058
Sokol Juliánov - Hustopeče
35 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo ZDB - 11. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Zlín B_d
8 : 15
video
online
L.Zubří_d - Zubří B_ch
17 : 16
video
online
Kunovice_d - U.Hradiště
5 : 20
video
online
Bystřice p.H. - Napajedla_ch
21 : 14
video
online
Hovězí_d - Val.Meziříčí
8 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Val.Meziříčí
10
9
0
1
202 : 135
18
2
Zlín B_d
10
9
0
1
199 : 115
18
3
Otrokovice_d
10
8
0
2
174 : 105
16
4
U.Hradiště
10
8
0
2
196 : 118
16
5
L.Zubří_d
10
6
0
4
148 : 133
12
6
Bystřice p.H.
10
4
0
6
159 : 141
8
7
Holešov_ch
10
4
0
6
120 : 134
8
8
Hovězí_d
10
3
0
7
115 : 179
6
9
Zubří B_ch
10
2
0
8
134 : 195
4
10
Napajedla_ch
10
2
0
8
110 : 181
4
11
Kunovice_d
10
0
0
10
69 : 190
0
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
103
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_s
88
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
12
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
9
Filip Navrátil
HK Bystřice p. H. B_s
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_s
18
Veronika Černá
TJ Sokol Hovězí_s
14
Šimon Pospíšil
TJ Holešov_A_s
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.