Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.5. 19:00
AA186
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
23.4. 10:30
AA161
Cement Hranice - Tatran Litovel
29 : 22
1.liga muži
7.5. 15:00
AB129
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
22.4. 16:00
AB118
Náchod - Jičín "B"
33 : 26
9.4. 17:00
AB111
Jičín "B" - Chodov
27 : 25
12.3. 16:00
AB089
HC Zlín - Chodov
25 : 30
19.2. 17:00
AB068
Sokol Ostrava - Náchod
30 : 29
26.11. 17:30
AB049
SK Velká Bystřice - Dvůr Králové
35 : 20
13.11. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - Chodov
33 : 31
2.liga muži SVČ
22.4. 18:00
AD118
Náchod "B" - Jablonec
28 : 26
2.liga muži JM
26.2. 17:00
AE074
Telnice - Hustopeče
31 : 41
4.12. 11:00
AE060
Napajedla - Telnice
37 : 25
2.liga muži SM
9.10. 10:30
AF024
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 34
24.9. 17:00
AF012
Holešov-Přerov - SK Velká Bystřice B
29 : 23
1.liga starší dorostenci
9.4. 15:00
AG111
Jičín - Dukla
19 : 33
5.3. 18:00
AG082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
19.2. 15:00
AG068
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
2.liga starší dorostenci JM
13.11. 09:00
AIA040
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 23
2.liga starší dorostenci SM
12.2. 09:00
AIB047
Olomouc - V. Bystřice
25 : 37
26.11. 15:30
AIB033
V. Bystřice - Vsetín
31 : 30
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 14:00
AIC028
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
9.4. 13:00
AJ111
Jičín - Dukla
30 : 26
5.3. 16:00
AJ082
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
33 : 21
26.11. 13:30
AJ050
V. Bystřice - HK Lovosice
26 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 13:00
ALB129
Zlín - SKH Polanka n.O.
30 : 27
Český pohár mužů
17.11. 10:30
AM072
Maloměřice - Dukla Praha
26 : 30
28.9. 16:30
AM065
MHK Karviná - Kopřivnice
30 : 29
Český pohár žen
8.10. 16:00
AN015
SK Velká Bystřice - Otrokovice
37 : 24
Žákovská liga starších žaček
3.12. 13:35
AP046
DHK Pardubice A - Slavoj Žirovnice
15 : 22
3.12. 12:40
AP045
S.Vršovice - Písek A
24 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
U. Hradiště - Val.Meziříčí
10 : 0 k.
video
online
Senice - Droždín
18 : 25
video
online
Veselá - Žeravice
24 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
12
10
1
1
278 : 213
21
2
Žeravice
12
9
0
3
320 : 251
18
3
Dřevohostice
12
6
1
5
289 : 295
13
4
Senice
12
4
1
7
250 : 266
9
5
Veselá
12
4
1
7
258 : 295
9
6
U. Hradiště
12
3
1
8
236 : 252
7
7
Val.Meziříčí
12
3
1
8
254 : 313
7
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.