Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
30.4. 16:30
AR122
Zlín B - Otrokovice
29 : 23
1.4. 15:30
AR104
HK Hodonín - HC Plzeň
42 : 19
25.2. 15:30
AR082
Zlín B - HC Plzeň
22 : 21
22.10. 13:30
AR025
HK Hodonín - Slavia VŠ Plzeň
36 : 22
2.liga ženy - východ
2.10. 17:00
AT007
Olomouc - DHK Pardubice
35 : 21
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 14:30
AUB122
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
29 : 22
1.liga mladší dorostenky
30.4. 12:30
AV122
Zlín - HK Ivančice
25 : 25
25.2. 17:30
AV082
Zlín - Slavia
28 : 24
28.9. 14:00
AV013
Poruba - DHC Plzeň
21 : 35
2.liga mladší dorostenky - východ
1.4. 13:00
AVB104
HK Hodonín - TJ Nový Jičín
34 : 15
22.10. 15:30
AVB025
HK Hodonín - SK Žeravice
36 : 23
W.H.I.L.
27.5. 18:00
AW194
HC Zlín - Sokol Písek
29 : 21
8.4. 15:00
AW163
Sokol Písek - Baník Most
25 : 35
18.2. 17:00
AW121
SHK Veselí n.M. - Slávia Partizánske
24 : 25
21.1. 16:00
AW094
HC Zlín - Trenčín
23 : 20
6.11. 18:00
AW058
Sokol Poruba - Slávia Partizánske
26 : 16
Jihomoravská liga ml. žáků
26.2. 15:30
LH122
Telnice A - Hustopeče
31 : 17
LOLK muži
11.9. 14:30
OA002
Dřevohostice - Droždín
20 : 20
LOLK mladší žactvo
19.11. 16:00
OC062
Žeravice - STM Olomouc A
16 : 24
5.11. 09:00
OC054
Zora Olomouc - DHK Litovel
16 : 12
LOLK starší žáci jaro I.
13.5. 12:00
OD010
V. Bystřice A - TJ Cement Hranice A
34 : 31
LOLK mladší žáci jaro I.
10.6. 08:00
OG029
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
29.4. 12:00
OG012
Zora Olomouc - V. Bystřice
16 : 13
ZL starší žáci
7.5. 11:00
ZC126
Zlín - Napajedla
23 : 18
ZL mladší žactvo II podzim
24.9. 13:30
ZDB012
Holešov_ch - Zubří B_ch
19 : 16
ZL starší žačky
29.4. 10:30
ZE050
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
22 : 12
29.4. 09:00
ZE049
DHK Zora Olomouc B - Kunovice
20 : 23
5.11. 12:00
ZE027
DHK Zora Olomouc - Žeravice
28 : 21
5.11. 10:30
ZE028
DHK Zora Olomouc B - Otrokovice
20 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo II jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Holešov_ch - Napajedla_ch
15 : 7
video
online
Kunovice_d - Bystřice p.H.
15 : 22
video
online
Otrokovice_d - U.Hradiště
13 : 11
video
online
Zubří B_ch - L.Zubří_d
5 : 27
video
online
Hovězí_d - Luhačovice
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří_d
9
8
0
1
214 : 134
16
2
Otrokovice_d
9
7
0
2
159 : 100
14
3
U.Hradiště
9
7
0
2
190 : 107
14
4
Holešov_ch
9
6
0
3
145 : 124
12
5
Bystřice p.H.
9
5
0
4
141 : 141
10
6
Kunovice_d
9
3
0
6
97 : 146
6
7
Napajedla_ch
9
2
2
5
115 : 147
6
8
Zubří B_ch
9
2
1
6
107 : 170
5
9
Luhačovice
9
2
0
7
114 : 152
4
10
Hovězí_d
9
1
1
7
116 : 177
3
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
70
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
66
Tereza Filípková
SHK Kunovice_d
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
8
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
6
Zuzana Žůrková
HK Bystřice p. H. B_s
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Hrabal
HK Bystřice p. H. B_s
10
Natálie Slunečková
SHK Kunovice_d
8
Alžběta Omelková
SHK Kunovice_d
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.