Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1963
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK mladší žactvo
18.9. 13:00
OC008
Hranice - STM Olomouc B
14 : 16
ZL starší žáci
9.4. 09:00
ZC111
Zubří B - Holešov
30 : 13
12.3. 09:30
ZC093
Holešov - Napajedla
12 : 26
5.3. 10:30
ZC088
Napajedla - Zlín
27 : 19
4.12. 09:00
ZC066
Zlín - Holešov
29 : 22
20.11. 12:30
ZC058
Luhačovice - Zubří B
25 : 18
19.11. 15:00
ZC056
Holešov - Vsetín
14 : 39
6.11. 11:30
ZC046
Zubří A - Bystřice p.H.
50 : 12
5.11. 12:00
ZC048
U. Hradiště - Napajedla
22 : 16
ZL mladší žactvo I podzim
4.12. 12:00
ZDA046
Zlín A_d - Zubří A_ch
33 : 8
13.11. 09:00
ZDA035
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 25
6.11. 09:00
ZDA032
Zubří A_ch - Bystřice p.H.
25 : 21
ZL mladší žactvo I jaro
14.5. 10:15
ZDAJ038
Zubří A_ch - Holešov_ch
40 : 14
26.3. 16:00
ZDAJ17
Bystřice p.H. - Zlín A_ch
23 : 31
12.3. 08:00
ZDAJ010
Holešov_ch - Val.Meziříčí
13 : 21
ZL mladší žactvo II podzim
19.11. 13:30
ZDB056
Holešov_ch - L.Zubří_d
10 : 16
6.11. 10:15
ZDB046
Zubří B_ch - Bystřice p.H.
9 : 21
5.11. 10:00
ZDB048
U.Hradiště - Napajedla_ch
23 : 11
15.10. 09:45
ZDB030
Kunovice_d - Otrokovice_d
4 : 24
12.10. 16:00
ZDB021
L.Zubří_d - Hovězí_d
15 : 8
ZL mladší žactvo II jaro
29.4. 12:00
ZDBJ040
L.Zubří_d - Kunovice_d
21 : 6
9.4. 11:00
ZDBJ029
L.Zubří_d - Holešov_ch
23 : 21
26.3. 14:30
ZDBJ17
Bystřice p.H. - Napajedla_ch
19 : 13
12.3. 11:00
ZDBJ010
Holešov_ch - Hovězí_d
16 : 14
ZL starší žačky
15.10. 11:30
ZE013
Kunovice - DHK Zora Olomouc
26 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.