Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky ZE
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
16.10. 16:00
AE029
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
29 : 29
25.9. 10:30
AE011
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
33 : 32
2.liga muži SM
29.4. 15:00
AF122
Vsetín - Holešov-Přerov
35 : 26
22.4. 15:30
AF118
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
10.12. 14:00
AF061
Šumperk - Uničov A
42 : 29
20.11. 10:30
AF048
Luhačovice - Pepino SKP F-M B
32 : 35
19.11. 17:00
AF045
Holešov-Přerov - SKH Polanka n.O
30 : 29
13.11. 10:30
AF037
Luhačovice - Uničov A
34 : 36
12.11. 17:30
AF038
Pepino SKP F-M B - Tatran Litovel B
29 : 37
9.10. 18:00
AF023
Holešov-Přerov - Luhačovice
45 : 32
18.9. 10:30
AF002
SK Velká Bystřice B - MHK Karviná
19 : 28
1.liga starší dorostenci
12.11. 15:30
AG038
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
2.10. 15:00
AG013
Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 25
2.liga starší dorostenci JM
17.12. 17:00
AIA026
HK Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
38 : 36
2.liga starší dorostenci SM
2.10. 17:00
AIB009
HC Zubří "B" - Vsetín
45 : 42
1.liga mladší dorostenci
12.11. 13:30
AJ038
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
27 : 26
2.10. 13:00
AJ013
Zubří - Sokol Nové Veselí
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
18.9. 14:30
ALB002
Hranice - Sokol Ostrava
29 : 33
Český pohár mužů
27.8. 10:00
AM032
Val.Meziříčí - SK Velká Bystřice
18 : 39
2.liga mladší dorostenky - východ
20.11. 17:00
AVB049
TJ Nový Jičín - SK Žeravice
14 : 31
MSL Ženy
28.5. 15:00
NI045
L.Zubří - Bohumín
47 : 23
30.10. 15:00
NI024
L.Zubří - Paskov
30 : 28
9.10. 10:30
NI015
L.Zubří - Bohumín
46 : 14
LOLK muži
7.5. 14:00
OA054
Veselá - Žeravice
24 : 35
9.4. 14:00
OA044
Veselá - Dřevohostice
24 : 22
8.4. 16:00
OA043
Val.Meziříčí - Senice
25 : 25
1.4. 16:00
OA037
U. Hradiště - Dřevohostice
35 : 16
9.10. 14:00
OA017
Veselá - U. Hradiště
33 : 25
LOLK starší žáci
25.9. 12:30
OB010
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc B
20 : 13
18.9. 08:15
OB006
TJ Cement Hranice A - TJ Cement Hranice B
40 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL starší žačky ZE - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín A - Kunovice
24 : 21
video
online
Otrokovice - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
14 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín B
12
10
0
2
301 : 225
20
2
Zlín A
12
9
0
3
305 : 242
18
3
Kunovice
12
8
0
4
284 : 235
16
4
DHK Zora Olomouc
12
7
0
5
301 : 289
14
5
Otrokovice
12
3
2
7
199 : 252
8
6
Žeravice
12
2
1
9
201 : 271
5
7
DHK Zora Olomouc B
12
0
3
9
229 : 306
3
Tabulka střelců
Lucie Fleková
SHK Kunovice
114
Jana Hvozdenská
HC Zlín B
100
Michaela Daňková
HC Zlín A
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Šebestová
SK Žeravice
29
Lucie Fleková
SHK Kunovice
21
Michaela Daňková
HC Zlín A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Magdaléna Foretová
DHK Zora Olomouc
20
Alžběta Měsíčková
SHK Kunovice
18
Markéta Grofková
DHK Zora Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.