Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
16.10. 16:00
AE029
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
29 : 29
25.9. 10:30
AE011
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
33 : 32
2.liga muži SM
29.4. 15:00
AF122
Vsetín - Holešov-Přerov
35 : 26
22.4. 15:30
AF118
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
10.12. 14:00
AF061
Šumperk - Uničov A
42 : 29
20.11. 10:30
AF048
Luhačovice - Pepino SKP F-M B
32 : 35
19.11. 17:00
AF045
Holešov-Přerov - SKH Polanka n.O
30 : 29
13.11. 10:30
AF037
Luhačovice - Uničov A
34 : 36
12.11. 17:30
AF038
Pepino SKP F-M B - Tatran Litovel B
29 : 37
9.10. 18:00
AF023
Holešov-Přerov - Luhačovice
45 : 32
18.9. 10:30
AF002
SK Velká Bystřice B - MHK Karviná
19 : 28
1.liga starší dorostenci
12.11. 15:30
AG038
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
2.10. 15:00
AG013
Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 25
2.liga starší dorostenci JM
17.12. 17:00
AIA026
HK Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
38 : 36
2.liga starší dorostenci SM
2.10. 17:00
AIB009
HC Zubří "B" - Vsetín
45 : 42
1.liga mladší dorostenci
12.11. 13:30
AJ038
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
27 : 26
2.10. 13:00
AJ013
Zubří - Sokol Nové Veselí
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
18.9. 14:30
ALB002
Hranice - Sokol Ostrava
29 : 33
Český pohár mužů
27.8. 10:00
AM032
Val.Meziříčí - SK Velká Bystřice
18 : 39
2.liga mladší dorostenky - východ
20.11. 17:00
AVB049
TJ Nový Jičín - SK Žeravice
14 : 31
MSL Ženy
28.5. 15:00
NI045
L.Zubří - Bohumín
47 : 23
30.10. 15:00
NI024
L.Zubří - Paskov
30 : 28
9.10. 10:30
NI015
L.Zubří - Bohumín
46 : 14
LOLK muži
7.5. 14:00
OA054
Veselá - Žeravice
24 : 35
9.4. 14:00
OA044
Veselá - Dřevohostice
24 : 22
8.4. 16:00
OA043
Val.Meziříčí - Senice
25 : 25
1.4. 16:00
OA037
U. Hradiště - Dřevohostice
35 : 16
9.10. 14:00
OA017
Veselá - U. Hradiště
33 : 25
LOLK starší žáci
25.9. 12:30
OB010
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc B
20 : 13
18.9. 08:15
OB006
TJ Cement Hranice A - TJ Cement Hranice B
40 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL starší žáci ZC - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří A - Vsetín
37 : 32
video
online
Holešov - Zlín
24 : 36
video
online
U. Hradiště - Zubří B
30 : 20
video
online
Napajedla - Bystřice p.H.
32 : 15
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
30 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
20
18
1
1
636 : 404
37
2
Zlín
20
17
0
3
617 : 356
34
3
U. Hradiště
20
16
0
4
576 : 415
32
4
Napajedla
20
12
0
8
427 : 402
24
5
Rožnov p.R.
20
11
0
9
491 : 434
22
6
Luhačovice
20
10
1
9
507 : 497
21
7
Vsetín
20
8
1
11
503 : 542
17
8
Zubří B
20
7
1
12
474 : 468
15
9
Zlín
20
5
0
15
476 : 558
10
10
Holešov
20
3
0
17
304 : 620
6
11
Bystřice p.H.
20
1
0
19
288 : 603
2
Tabulka střelců
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
218
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice
184
David Bardoděj
TJ Holešov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Mrázek
HC Zlín B
28
Jonáš Dostálek
TJ Sokol Luhačovice
26
Tomáš Mozola
HK Bystřice pod Hostýnem
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
54
Dominik Melichařík
TJ Rožnov p.R.
30
Martin Horňák
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.