Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci SM
19.2. 14:30
AIB051
V. Bystřice - HC Zubří "B"
44 : 27
16.12. 18:30
AIB038
Olomouc - Litovel
27 : 37
27.11. 17:00
AIB036
HC Zubří "B" - Olomouc
39 : 32
19.11. 15:30
AIB032
V. Bystřice - Zlín
29 : 28
30.10. 11:00
AIB008
Olomouc - HC Zubří "B"
36 : 44
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 10:00
AIC030
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
29 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
29.4. 15:00
AIE024
Litovel - Olomouc
47 : 28
9.4. 15:00
AIE017
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 15:00
ALA126
Sokol Telnice - Újezd u Brna
41 : 36
2.liga mladší dorostenci SM
4.12. 10:00
ALB055
Házená Uničov - Sokol Ostrava
30 : 37
Český pohár mužů
11.9. 15:00
AM048
Žeravice - HC Zlín
23 : 31
9.9. 18:00
AM046
Šumperk - Olomouc
30 : 32
Český pohár žen
16.11. 19:30
AN017
HK Ivančice - Sokol Poruba
21 : 38
1.liga ženy
6.5. 13:00
AR132
Otrokovice - Kunovice
28 : 20
23.4. 15:30
AR117
HK Hodonín - S.Vršovice
46 : 28
11.3. 16:00
AR093
Otrokovice - HC Plzeň
21 : 19
2.liga ženy - východ
5.3. 12:30
AT041
HK Ivančice - SK Velká Bystřice
30 : 19
12.2. 17:00
AT032
Olomouc - Bohunice
19 : 18
6.11. 15:30
AT019
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
27 : 23
2.10. 15:30
AT009
SK Velká Bystřice - Bohunice
22 : 18
1.liga starší dorostenky - východ
6.5. 17:00
AUB132
TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M.
25 : 29
23.4. 17:30
AUB117
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
43 : 16
1.4. 13:30
AUB107
SHK Veselí n.M. - Tatran Bohunice
27 : 29
9.3. 17:00
AUB094
SHK Veselí n.M. - Sokol V. Meziříčí
35 : 27
6.11. 13:30
AUB040
SK Velká Bystřice - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 25
2.10. 13:30
AUB018
SK Velká Bystřice - Tatran Bohunice
19 : 32
2.liga mladší dorostenky - východ
6.5. 15:00
AVB132
TJ Jiskra Otrokovice - SKH Velká n.V.
33 : 25
23.4. 13:00
AVB117
HK Hodonín - Karviná
24 : 23
1.4. 11:30
AVB107
SKH Velká n.V. - Bohunice
22 : 28
11.3. 18:00
AVB093
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
39 : 7
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL starší žáci ZC - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří A - Vsetín
37 : 32
video
online
Holešov - Zlín
24 : 36
video
online
U. Hradiště - Zubří B
30 : 20
video
online
Napajedla - Bystřice p.H.
32 : 15
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
30 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
20
18
1
1
636 : 404
37
2
Zlín
20
17
0
3
617 : 356
34
3
U. Hradiště
20
16
0
4
576 : 415
32
4
Napajedla
20
12
0
8
427 : 402
24
5
Rožnov p.R.
20
11
0
9
491 : 434
22
6
Luhačovice
20
10
1
9
507 : 497
21
7
Vsetín
20
8
1
11
503 : 542
17
8
Zubří B
20
7
1
12
474 : 468
15
9
Zlín
20
5
0
15
476 : 558
10
10
Holešov
20
3
0
17
304 : 620
6
11
Bystřice p.H.
20
1
0
19
288 : 603
2
Tabulka střelců
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
218
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice
184
David Bardoděj
TJ Holešov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Mrázek
HC Zlín B
28
Jonáš Dostálek
TJ Sokol Luhačovice
26
Tomáš Mozola
HK Bystřice pod Hostýnem
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
54
Dominik Melichařík
TJ Rožnov p.R.
30
Martin Horňák
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.