Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Martin Marek
TJ Veselá
6 - 0 - 0 - 3
Martin Kašný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6 - 0 - 0 - 3
Michal Bolcek
TJ Valašské Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Radek Zlámalík
Senice n.H.
4 - 0 - 0 - 2
Miroslav Vaverka
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Vaculín
TJ Veselá
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Uhříček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Denis Tůma
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
David Tomčík
Sokol Dřevohostice
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Šváb
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Adam Šeránek
Sokol Dřevohostice
4 - 0 - 0 - 2
Radim Rygál
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Petrovič
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Radovan Nerád
TJ Veselá
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Mičovský
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Malinek
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Jan Kuzma
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Stanislav Chudiak
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Miroslav Fusek
TJ Veselá
4 - 0 - 0 - 2
Miloš Dočkal
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Jan Bělka
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Petr Zedek
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Zdráhal
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Zámečník
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
Radim Vrzala
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Marek Večerka
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Ryška
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Pernický
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Petr Outrata
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Nuc
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Navrátil
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Petr Maksant
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Michal Macháček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Kundera
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Petr Kocourek
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Jarolím
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
František Januš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Janovský
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Janovský
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Chromec
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
Finále - 2. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Žeravice
27 : 26
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.