Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo ZDB
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_s
18 - 0 - 1 - 4
Veronika Černá
TJ Sokol Hovězí_s
14 - 0 - 1 - 2
Šimon Pospíšil
TJ Holešov_A_s
12 - 0 - 1 - 1
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_s
12 - 0 - 0 - 6
Marek Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
12 - 0 - 1 - 6
Vojtěch Hrabal
HK Bystřice p. H. B_s
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Holčák
TJ Valašské Meziříčí_s
10 - 0 - 0 - 5
Matyáš Juřík
TJ Valašské Meziříčí_s
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Filípková
SHK Kunovice_d
8 - 0 - 0 - 4
Filip Navrátil
HK Bystřice p. H. B_s
6 - 0 - 0 - 3
Jaromír Machů
TJ Sokol Hovězí_s
6 - 0 - 0 - 3
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
6 - 0 - 0 - 3
Jan Gábor
TJ Holešov_A_s
6 - 0 - 0 - 3
Karel Diviš
HC Zubří B_ch
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Boráková
TJ Lesana Zubří_d
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Václavík
HC Zubří B_ch
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Trtíková
TJ Sokol Hovězí_s
4 - 0 - 0 - 2
Martin Tomášek
TJ Valašské Meziříčí_s
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Tilšer
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Šimčíková
TJ Holešov_A_s
4 - 0 - 0 - 2
Vivien Orságová
TJ Sokol Hovězí_s
4 - 0 - 0 - 2
Karolína Machalová
HC Zlín B_d
4 - 0 - 0 - 2
Josef Mach
HC Zubří B_ch
4 - 0 - 0 - 2
Valerie Máčalová
TJ Jiskra Otrokovice_d
4 - 0 - 0 - 2
Diana Juříková
TJ Jiskra Otrokovice_d
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Charvát
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
4 - 0 - 0 - 2
David Hurtík
TJ Sokol Hovězí_s
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
4 - 0 - 0 - 2
Alan Ferenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Bořutová
HC Zlín B_d
4 - 0 - 0 - 2
Zuzana Žůrková
HK Bystřice p. H. B_s
2 - 0 - 0 - 1
Timea Zlatníková
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
2 - 0 - 0 - 1
Jan Zajda
HK Bystřice p. H. B_s
2 - 0 - 0 - 1
Nikol Šuplerová
TJ Lesana Zubří_d
2 - 0 - 0 - 1
Daniela Šimková
HC Zlín B_d
2 - 0 - 0 - 1
Radim Šenkeřík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Pospíšilová
TJ Holešov_A_s
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Petřvalský
HC Zubří B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Filip Otradovec
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
2 - 0 - 0 - 1
Timea Orságová
TJ Sokol Hovězí_s
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
ZL mladší žactvo ZDB - 11. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Zlín B_d
8 : 15
video
online
L.Zubří_d - Zubří B_ch
17 : 16
video
online
Kunovice_d - U.Hradiště
5 : 20
video
online
Bystřice p.H. - Napajedla_ch
21 : 14
video
online
Hovězí_d - Val.Meziříčí
8 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Val.Meziříčí
10
9
0
1
202 : 135
18
2
Zlín B_d
10
9
0
1
199 : 115
18
3
Otrokovice_d
10
8
0
2
174 : 105
16
4
U.Hradiště
10
8
0
2
196 : 118
16
5
L.Zubří_d
10
6
0
4
148 : 133
12
6
Bystřice p.H.
10
4
0
6
159 : 141
8
7
Holešov_ch
10
4
0
6
120 : 134
8
8
Hovězí_d
10
3
0
7
115 : 179
6
9
Zubří B_ch
10
2
0
8
134 : 195
4
10
Napajedla_ch
10
2
0
8
110 : 181
4
11
Kunovice_d
10
0
0
10
69 : 190
0
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
103
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_s
88
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
12
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
9
Filip Navrátil
HK Bystřice p. H. B_s
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_s
18
Veronika Černá
TJ Sokol Hovězí_s
14
Šimon Pospíšil
TJ Holešov_A_s
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.