Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Petr Mikeška
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.1.2019
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 11:00
AIA053
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
19.2. 17:00
AIA049
Sokol Sokolnice - Žeravice
18 : 26
12.2. 17:30
AIA045
Žeravice - Sokol Juliánov
35 : 28
4.12. 11:00
AIA037
Žeravice - Bohunice
28 : 33
27.11. 09:00
AIA033
HK Bystřice p.H. - Žeravice
36 : 35
13.11. 17:30
AIA029
Žeravice - HK Ivančice
27 : 43
30.10. 09:00
AIA025
TJ FS Napajedla - Žeravice
27 : 33
23.10. 11:00
AIA021
Žeravice - Sokol Sokolnice
33 : 22
16.10. 15:00
AIA017
Sokol Juliánov - Žeravice
37 : 34
8.10. 15:30
AIA013
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 21
2.10. 13:00
AIA009
Bohunice - Žeravice
39 : 18
25.9. 09:00
AIA005
Žeravice - HK Bystřice p.H.
38 : 35
17.9. 15:00
AIA001
HK Ivančice - Žeravice
44 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
14.5. 16:00
AID028
HK Bystřice p.H. - Žeravice
36 : 32
30.4. 14:30
AID023
SKH Polanka n.O. - Žeravice
16 : 21
22.4. 13:15
AID020
Žeravice - Vsetín
41 : 30
12.4. 18:30
AID018
HC Zubří "B" - Žeravice
38 : 38
2.4. 17:30
AID013
Žeravice - HK Bystřice p.H.
40 : 26
19.3. 16:00
AID008
Žeravice - SKH Polanka n.O.
25 : 31
11.3. 18:00
AID005
Vsetín - Žeravice
44 : 26
5.3. 14:00
AID003
Žeravice - HC Zubří "B"
33 : 43
LOLK muži
3.6. 15:00
OA062
Droždín - Žeravice
27 : 26
28.5. 16:00
OA061
Žeravice - Droždín
37 : 23
21.5. 16:00
OA060
Žeravice - Dřevohostice
29 : 22
14.5. 14:30
OA058
Dřevohostice - Žeravice
20 : 25
7.5. 14:00
OA054
Veselá - Žeravice
24 : 35
29.4. 15:00
OA051
Žeravice - Dřevohostice
28 : 18
23.4. 10:30
OA047
Senice - Žeravice
21 : 30
8.4. 16:00
OA042
Žeravice - Droždín
20 : 21
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.