Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Karel Schichor
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.7.2018
Koučovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žáků
6.6. 20:15
LH128
Újezd u Brna - SK Kuřim B
28 : 17
6.6. 18:00
LH127
Újezd u Brna - SK Kuřim A
33 : 21
25.5. 17:00
LH132
SK Kuřim B - SK Kuřim A
12 : 28
21.5. 13:15
LH078
Telnice B - SK Kuřim B
23 : 17
21.5. 12:00
LH075
Telnice A - SK Kuřim A
33 : 26
21.5. 10:45
LH076
Telnice A - SK Kuřim B
32 : 10
21.5. 09:30
LH077
Telnice B - SK Kuřim A
21 : 13
20.5. 13:30
LH120
SK Kuřim B - Bohunice
14 : 20
20.5. 10:30
LH119
SK Kuřim A - Bohunice
19 : 13
13.5. 12:00
LH114
Ivančice - SK Kuřim A
14 : 16
13.5. 09:00
LH115
Ivančice - SK Kuřim B
30 : 10
12.5. 17:00
LH105
Handball Brno - SK Kuřim B
18 : 8
12.5. 15:30
LH104
Handball Brno - SK Kuřim A
29 : 18
29.4. 17:30
LH102
SHC Maloměřice - SK Kuřim B
23 : 15
29.4. 14:30
LH101
SHC Maloměřice - SK Kuřim A
18 : 12
22.4. 10:30
LH089
SK Kuřim A - Sokolnice
14 : 20
8.4. 13:30
LH088
SK Kuřim B - Juliánov
11 : 23
8.4. 10:30
LH087
SK Kuřim A - Juliánov
21 : 19
25.3. 13:30
LH071
SK Kuřim B - Hustopeče
14 : 38
25.3. 10:30
LH070
SK Kuřim A - Hustopeče
20 : 23
1.12. 17:00
LH066
SK Kuřim A - SK Kuřim B
29 : 10
12.11. 13:30
LH062
SK Kuřim B - Újezd u Brna
10 : 29
12.11. 10:30
LH061
SK Kuřim A - Újezd u Brna
11 : 27
6.11. 15:00
LH054
Bohunice - SK Kuřim B
19 : 11
6.11. 12:00
LH053
Bohunice - SK Kuřim A
19 : 17
29.10. 13:30
LH049
SK Kuřim B - Ivančice
11 : 28
29.10. 10:30
LH048
SK Kuřim A - Ivančice
11 : 16
22.10. 13:30
LH039
SK Kuřim B - Handball Brno
12 : 33
22.10. 10:30
LH038
SK Kuřim A - Handball Brno
13 : 23
15.10. 13:30
LH036
SK Kuřim B - SHC Maloměřice
7 : 21
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.